Reklama

#befit: Nastartujte svoje tělo v novém roce díky Wellness Weeku od Oriflame

Ať už jste si zmínku o tom, že budete zdravé a fit, napsali na seznam novoročních předsevzetí, nebo ho ji jen delší dobu držíte v hlavě, máme pro vás tip, jak vše uskutečnit krok za krokem.
Reklama
9745

Ať už je vašim cílem zhubnout, nebo jen lehce vyčistit tělo a udržovat se v kondici, právě Wellness week od Oriflame by vás mohl víc než bavit. Od 9. do 14. ledna 2017 bude v obchodních centrech po celé České republice probíhat Týden za zdravý životní styl.

Díky Wellness ambasadorům a výživovým poradcům Oriflame, kteří budou v obchodních centrech vždy od 15 do 20 hodin, budete mít možnost zdarma zkonzultovat svůj jídelníček, případně probrat jeho změny k lepšímu. Nebude chybět ani ochutnávka přírodních nápojů a tyčinek Wellness by Oriflame, odborné vyšetření těla díky Tanita váze, nebo v každou celou hodinu patnáctiminutová přednáška výživového poradce Lukáše Vrány.

Lukáš Vrána ale nebude k dispozici jen naživo v obchodních centrech, ale také pro vás on-line v chatu tady u nás. Pokládat své otázky můžete již nyní a odpovědi zde naleznete v průběhu čtvrtečního a pátečního  (12.-13. ledna) dopoledne od 9 do 12 hodin. Formulář na pokládání otázek naleznete vespodu článku.

 

Lukáš bude připraven zodpovědět maximum otázek na téma sportovní výživy, redukce hmotnosti, zdravého životního stylu i doplňkové výživy a suplementace. 

A jeden malý bonus navíc? V případě, že v chatu položíte Lukášovi jakoukoliv otázku z oblasti výživy, automaticky se tak stáváte soutěžícím o jeden ze 13 balíčků produktů wellness by Oriflame a 1 kompaktní jídelníček na měsíc přímo od Lukáše Vrány.

Těšíme se na vás naživo 9. do 14. ledna v obchodních centrech po celé České republice!

pondělí 9. 1. 2017 Ostrava - Forum Nová Karolina
středa 11. 1. 2017 Pardubice - Afi Palace
čtvrtek 12. 1. 2017 Most - Central
pátek 13. 1. 2017 Plzeň - Borská pole
sobota 14. 1. 2017 Praha – Letňany
neděle 15. 1. 2017 Brno - Olympia

Prezentace plánovaná na 10. ledna v brněnské Olympii byla z organizačních důvodů přesunuta na neděli 15. 

A pokud fandíte radši rodinné atmosféře můžete vyrazit v průběhu celého týdne i do všech kosmetických studií Oriflame. Seznam pro vás máme tady

Těšíme se na vás on-line na chatu s Lukášem Vránou!

Ať už se potkáme kdekoliv, strávit spolu Týden za zdravý životní styl prostě bude stát za to.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama