Detox pro následující dny: Posilněte svou imunitu na maximum

Vlna detoxů na nás útočí celý rok...
11820

Proč bychom měli ale detox zařadit do svého hramonogramu právě nyní? Odpověď je jasná! Teď víc než kdy jindy potřebujeme mít metabolizmus, který bude fungovat na 110%!

Detox nám dodá energii ale zároveň se díky "očistě" budeme snáze bránit nejrůznějším bacilům a virům - a o to nyní jde v první řadě.

Samotný detox můžeme provést mnoha způsoby a je jen na vás a vaší vůli, kterou cestu si vyberete. Platí samozřejmě, jako u všeho, že detox by vám měl být v rámci možností příjemný a neměli byste jít tzv. " na sílu ". Drastický půst by vám totiž víc ublížil než naopak.

Navíc pokud jste detox ještě nikdy nedrželi, měli byste začínat opravdu pozvolna. Jak?

Odborníci doporučují začít čaji, kterých je na našem trhu k dostání nespočet. Čaje vás pročistí, zahřejí a dodají tělu potřebnou energii. Bylinné čaje také vyčistí játra a trávící trakt.

Které bylinky se pro podzimní detox doporučují?

Vyzkoušejte měsíček lékařský, heřmánek, šípky, kopřivu nebo třeba borůvčí.

Díky bylinkám a pravidelnému pitnému režimu se vaše tělo vrátí zpět do rovnováhy a zbaví se všech škodlivých látek. V období detoxu je samozřejmě zakázaná konzumace jakéhokoliv alkoholu.

Další variantou detoxu je pročištění se nejrůznějšími šťávami. Ty konzumujete buď samostatně nebo jako doplněk odlehčené stravy. Hlídejte si jen, které šťávy zvolíte, protože ne všechny jsou bez přidaného cukru a nejrůznějších éček, a to v období detoxu určitě nepotřebujete. Společně s konzumací šťáv zařaďte do jídelníčku dostatek čerstvého ovoce, zeleniny a luštěnin.

A co vám takový detox přinese?

Mimo výše zmíněných výhod se budete cítit lehčí, psychicky v pohodě, vyčistí se vám a rozzáří pleť a splaskne nafouknuté bříško.

Pokud navíc samotný detox podpoříte ještě lehkým cvičením v pohodlí domova, bude výsledek fantastický. Neváhejte a vyzkoušejte tuhle očistu i vy!

Tip Joy - pokud k detoxu přemluvíte i svého partnera nebo třeba nejlepší kamarádku, půjde vám mnohem líp a určitě vás bude i více bavit!

BONUS NA ZÁVĚR: Ještě nemáte novou JOY s kupony SHOPPING FEVER a nechce se vám do obchodu? ZDE si ji nyní můžete objednat a přijde vám až do schránky. POŠTOVNÉ JE ZDARMA!

sledujte nás na instagramu