Gisele + Tom | Inspirujme se životním stylem jednoho z nejkrásnějších párů světa!

My osobně taková omezení ve stravě nedokážeme dodržovat, ale když víme, že někdo takový existuje, motivuje nás to ke každodennímu zamyšlení o tom, co jíme. A i to se počítá!
11676

Brazilská supermodelka Gisele Bündchen si v roce 2009 vzala hráče amerického fotbalu, Toma Bradyho. Od té doby zaujímají přední příčky při hodnocení nejkrásnějších a na pohled nejzamilovanějších manželských párů světa.

Mají toho hodně společného. Mimo jiné i zálibu v péči o své tělo a o svůj styl. Oba dva milují módu a rádi září na červeném koberci v luxusních outfitech, které podtrhují jejich vypracované postavy.

Nic ovšem není zadarmo! Jejich osobní kuchař nedávno prozradil, co vše pro svá těla obětují. Je potřeba říci, že Tom, který se živí sportem, dodržuje přísnější stravovací zásady než Gisele, jejíž hlavní povinností jsou jejich tři děti. Modelingu a dalším pracovním povinnostem se nyní věnuje jen sporadicky.

Manžela v tom ovšem nenechává samotného a snaží se dodržovat stejná pravidla jako on. Osmdesát procent jejich jídelníčku tvoří zelenina. Na jejich talíři ovšem nenajdete rajčata, papriku ani lilek. To jsou potraviny, které jsou pro ně dle testu na nesnášenlivost určitých potravin těžko stravitelné, proto se jim naprosto vyhýbají. Ani houby nemají v jejich pokrmech místo. Stejně jako mléčné produkty, cokoliv s plísní, bílý cukr, pšeničná mouka, glutaman sodný, sůl a olej.

Pro dostatek sodíku v jejich organismu jedí pouze růžovou himalájskou sůl a jediný olej, který u nich v domácnosti najdete je kokosový.

Zbylých 20% jejich jídelníčku tvoří kvalitní kachní a kuřecí maso, hnědá rýže, quinoa, proso a fazole.

Sladké ovoce má místo pouze v jídelníčku jejich dětí. Výjimkou jsou banány, které tvoří základ ranních smoothies pro celou rodinu.

My jako milovníci jídla před Gisele i Tomem smekáme. Takovou obět bychom dokonalým postavám nedokázali poskytnout. A jak to máte vy?