Reklama

Jak mít dokonalou postavu podle Cameron Diaz

Cameron Diaz v začátcích své kariéry rozhodně nepatřila k vyznavačkám zdravého životního stylu...
Reklama
10878

Jak sama říká, milovala fast foody, ráda se napila a nevynechala žádný pořádný večírek. To samozřejmě vedlo k problémům s postavou, nedostatkem energie a špatné pleti.

Tahle Cameron už je ale dávno minulost. Dnes vypadá lépe než kdy dříve a vděčí za to především, přehodnocení svého životního stylu a stravování. Chcete vypadat stejně skvěle jako ona? Pak vyzkoušejte její rady a tipy, jak být zdravější, krásnější a spokojenější.

Kalorie = hloupost. Počítání kalorií je začarovaný kruh z kterého se špatně hledá cesta ven. Mnohem důležitější, je podle Cameron, zajímat se o to, co jíme a v jakém složení. Poměr cukrů, bílkovin a tuků má na naši postavu daleko větší vliv než kalorie samotné.

Není jídlo, jako jídlo. To, že něco vložíte do úst a rozžvýkáte, ještě neznamená, že jste do sebe dostali potřebné množství živin a vitaminů. Přemýšlejte nad tím, co jíte a snažte se dopřát si co možná nejkvalitnější a nejopravdovější jídlo.

Odpočinek. Je jeden z nejdůležitějších bodů, jak zůstat fit a krásná. Osm hodin kvalitního spánku dokáže opravdové zázraky. Cameron ví, o čem mluví.

Všechno je v hlavě. Můžete sebevíc cvičit a držet nejpřísnější diety ale pokud nebudete mít mysl v rovnováze, výsledky se nedostaví. Než se pustíte do jakékoliv změny, nastavte si v hlavě tu správnou rovnici a té se držte. Nikdo není dokonalý a tak i když občas spácháte nějaký ten dietní hřích, neházejte flintu do žita a ve své snaze pokračujte. Je důležité si uvědomit, že začít žít zdravě a změnit dosavadní stravovací návyky, je běh na dlouhou trať. Je to především váš nový životní styl. Styl, který není za trest ale za odměnu...

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama