Jak mít dokonalou postavu podle Cameron Diaz

Cameron Diaz v začátcích své kariéry rozhodně nepatřila k vyznavačkám zdravého životního stylu...
10878

Jak sama říká, milovala fast foody, ráda se napila a nevynechala žádný pořádný večírek. To samozřejmě vedlo k problémům s postavou, nedostatkem energie a špatné pleti.

Tahle Cameron už je ale dávno minulost. Dnes vypadá lépe než kdy dříve a vděčí za to především, přehodnocení svého životního stylu a stravování. Chcete vypadat stejně skvěle jako ona? Pak vyzkoušejte její rady a tipy, jak být zdravější, krásnější a spokojenější.

Kalorie = hloupost. Počítání kalorií je začarovaný kruh z kterého se špatně hledá cesta ven. Mnohem důležitější, je podle Cameron, zajímat se o to, co jíme a v jakém složení. Poměr cukrů, bílkovin a tuků má na naši postavu daleko větší vliv než kalorie samotné.

Není jídlo, jako jídlo. To, že něco vložíte do úst a rozžvýkáte, ještě neznamená, že jste do sebe dostali potřebné množství živin a vitaminů. Přemýšlejte nad tím, co jíte a snažte se dopřát si co možná nejkvalitnější a nejopravdovější jídlo.

Odpočinek. Je jeden z nejdůležitějších bodů, jak zůstat fit a krásná. Osm hodin kvalitního spánku dokáže opravdové zázraky. Cameron ví, o čem mluví.

Všechno je v hlavě. Můžete sebevíc cvičit a držet nejpřísnější diety ale pokud nebudete mít mysl v rovnováze, výsledky se nedostaví. Než se pustíte do jakékoliv změny, nastavte si v hlavě tu správnou rovnici a té se držte. Nikdo není dokonalý a tak i když občas spácháte nějaký ten dietní hřích, neházejte flintu do žita a ve své snaze pokračujte. Je důležité si uvědomit, že začít žít zdravě a změnit dosavadní stravovací návyky, je běh na dlouhou trať. Je to především váš nový životní styl. Styl, který není za trest ale za odměnu...

 

 

sledujte nás na instagramu