Kokosová mánie aneb jak využít kokos na maximum

Kokos a vše kolem něj zažívá v posledních letech přímo kokosový boom!
11195

Proč ho všichni tolik milují a nedají na něj dopustit? Je to jednoduché. Kokos samotný, ale i výrobky z něj obsahují celou řadu tělu prospěšných látek, které vám pomůžou nejen v cestě za vaší vysněnou postavou. Jaké jsou benefity tohoto exotického zázraku?

1. Chuť a vůně kokosu je jedinečná, nezaměnitelná a jednoduše božská. Co lahodnějšího si dát k svačině než plátky čerstvého kokosu? Navíc je vědecky dokázáno, že pravidelná konzumace kokosu podporuje hubnutí. Hurá!

2. Detox. Už jste někdy zkoušeli kokosový detox? Pokud ne, rozhodně to napravte! Sestavit si ho můžete sami podle sebe, nebo vyzkoušet třeba ten od Mladého kokosu, který vám bez práce přivezou až domů a vy můžete jednoduše začít! Hurá do toho!

3. Kokosové zábaly. Vaše pokožka po nich bude hedvábně jemná a jednoduše dokonalá.

4. Kokosový olej. Využijete nejen v kuchyni ale také v koupelně! Pořiďte si pochopitelně ten nejlepší a nejlépe v bio kvalitě ( seženete v každém obchodě se zdravou výživou ). Použít ho můžete na vlasové zábaly, můžete si z něj udělat domácí scrub, vaše pleť ocení kokosové masky... Zrátka jeho použití je všestranné a vy se nebojte experimentovat. Odměnou vám bude zářivá pleť a nádherná pokožka.