Reklama

#SEXYBODY: 5 drobných triků, které vám pomohou na cestě za vysněnou postavou

Léto je za dveřmi, ale přece jen máme ještě posledních pár chvil, doladit svá těla do naprosté dokonalosti. A světe div se, nemusí to nutně znamenat pět hodin na páse. Někdy stačí i maličkosti.
Reklama
8706

1. Hudba

Zní to jako vtip, ale hubnutí může opravdu ovlivnit poslech hudby. Stačí, když si do sluchátek nejen ve fitku, ale i během cesty do práce pustíte rytmickou hudbu. Bylo dokázáno, že rychlé písničky motivují k fyzickým výkonům a člověk vydrží být akční déle. Během jídla je radno si naopak pouštět hudbu pomalejší, klidnější. Vědci uvádí, že při poslechu pomalé hudby toho sníme až o 20 % méně.

2. Spánek 

To, že je k hubnutí spánek a regenerace jako taková velmi důležitá, jste jistě už mnohokrát slyšeli. Ale věděli jste, že pokud budete spát v chladnějším pokoji, ideální je teplota okolo 18 stupňů, vaše tělo bude spalovat mnohem více? Takže na noc všichni povinně otevřít okno!

3. Peprmint

Nic nezažene hlad tak spolehlivě, jako dávka peprmintu. Pokud tedy již druhou hodinu zíráte do výlohy cukrárny a od neudržení se chybí jenom krůček, rychle sáhněte po peprmintové žvýkačce. Jestli vás honí mlsná večer doma u televize, není nic jednodušíhho, než si dojít vyčistit zuby. Později vám poděkuje nejen váš chrup, ale i ploché bříško.

4. Pálivé

"Okořeňte si život" v tomto případě myslíme doslova. Naučte se do svých pokrmů pravidelně přidávat špetku pikantního koření. Na sladko skvěle poslouží skořice, na slano pepř nebo chilly. Dané koření vás vnitřně prohřeje a zrychlý metabolismus.

5. Led

Teď v létě všichni jistě oceníme fakt, že pití vody s ledem je obrovským pomocníkem v boji proti stále přežívajícím zimním tukovým zásobám. Pití ledové vody k jídlu nejen způsobí, že budete dříve sytá, ale zároveň donutí vaše tělo spálit až dvojnásobek energie skrze snahu, ohřát vodu na pro tělo přijatelnější teplotu.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama