Tajemství krásné postavy modelky Elsy Hosk | V jídle se rozhodně neomezuje!

Její tělo nás na Victoria's Secret Fashion Show naprosto ohromuje!
8098

Elsa Hosk se živí modelingem a jejím hlavním úspěchem je zatím chození módních přehlídek pro značku Victoria's Secret. Jako andílek předvádějící spodní prádlo musí mít ve svých dvacetidevíti letech ideální postavu. A nás zajímalo, jak to dělá!

Upřímně, očekáváli jsme jídelníček složený pouze ze salátů, kuřecího masa, vody a zelených smoothies. To jsme se ovšem mýlili. Elsa považuje jídlo za jednu ze svých vášní. Ráno si nedovede představit bez vajec se slaninou. K obědu si velmi často dává lušteninové polévky a panini s rajčaty, mozzarellou a bazalkovým pestem. Na večeře chodí se svým partnerem do restaurací. A vždy si dají to, na co mají chuť, nijak se neomezují. Jejich nejoblíbenější společné jídlo je kuřecí špíz se zeleninovým rizotem a salátem se sýrem feta. To je samo o sobě super výživné a zdravé, ale Elsa si k tomu vždy přidá ještě smažené kousky sýru. Když má totiž na něco chuť, tak ji nic nezastaví.

Určitě o sobě netvrdí, že je vzorem správného stravování. Na svačiny nemá čas, proto jí jen 3 větší jídla denně. Vždy se ale snaží dodržovat pitný režim a když jde okolo stánku s ovocnými šťávami, nikdy neodejde bez zeleninové smoothie se štávou z jablka.

Svůj nevyvážený jídelníček se snaží vykompenzovat sportem. Nudné posilování ve fitku ji nebaví, proto si našla dvě činnosti, při kterých se sejde s kamarády a pořádně se zapotí - basket a box. Díky těmto sportům má skvělou kondici a nádhernou postavu.

Foto: Getty Images