Reklama

Vánoce bez výčitek: 3 důvody, proč si v žádném případě nevyčítat prosincové mlsání

Nejen Vánoce jsou plné dobrot...
Reklama
10988

Celý prosinec se nese ve znamení skvělého jídla a pití. Vánoční večírky, procházky po vánočních trzích, Vánoce, Silvestr... To vše pojí především spousta dobrot, kterým jde málokdy odolat. A my jsme se rozhodli letos neodolávat. Tady jsou tři dobré důvody, proč si letošní vánoční a předvánoční čas užít na maximum a se vším všudy.

1. Výčitky = kila navíc. Je vědecky dokázané, že pokud si jakékoliv jídlo vyčítáme, automaticky z něj přibíráme! Takže stop výčitkám a dobrou chuť.

2. Vzpomínky. Součástí vzpomínek jsou i chutě a vůně. Opravdu chcete vzpomínat na to, jak si všichni kolem dopřávali svařené víno a skvělé cukroví a vy jste trénovali pevnou vůli a počítali kalorie? My teda rozhodně ne.

3. Motivace. Znáte lepší motivaci, jak se donutit k pravidelnému cvičení než je pár kilo navíc a žaludek nacpaný k prasknutí? Užijte si všechny chutě Vánoc a v lednu si jednoduše pořiďte novou pernamentku do fitka. 

Nezapomeňte, že všechno důležité se odehrává ve vaší hlavě. Proto, když si "dovolíte" pár kousků cukroví navíc, věřte, že vám bude stačit opravdu jen pár kousků a nespořádáte celou mísu. Nic totiž nechutná víc, než zakázané ovoce...

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama