Vyrazte do fitka stylově: Víme, jak na to

Nejen váš trénink by měl být efektivní...
11177

Nepodceňte ani outfit a doplňky, které z vás udělají fitness bohyni. Co rozhodně musíte mít, když míříte pro novou dávku endorfinů?

1. Cool tašku. To je základ. Super sportovní taška, která donese vše z bodu A do bodu B. Při jejím pořizování myslete na to, aby byla opravdu prostorná, a vešlo se do ní co nejvíc věcí. Uvidíte, že to oceníte.

2. Outfit. Zapomeňte na vytahané tričko a neforemné tepláky, které dělají vše, jen ne to, že vám lichotí. Důležité je při cestě za vaši novou postavou vypadat stylově a cítit se dobře. Zbytek už půjde sám.

3. Boty. Na těch opravdu nešetřete a kupte si to nejlepší, co na trhu najdete. Pevná bota je při pravidelném tréninku základ.

4. Potítka. Uvidíte, že je po prvních pár minutách tréninku oceníte!

5. Gumičky. Bez těch se ve fitku rozhodně neobjedete! Mějte jich vždy po ruce dostatek.

6. Lahev na pití. Neutrácejte za předražené vody v plastu. Investujte do trendy lahve a pití si noste s sebou. Nejen, že ušetříte ale navíc budete mít váš pitný režim pod kontrolou. Hurá.

Nemusíte se bát, že pořízení vaší fitness výbavy vás zruinuje. Ano, některé položky jsou dražší ale v tomhle případě se investice opravdu vyplatí. Věci vám vydzží dlouho a hlavně jsou funkční, což je základ.