Za normální holky! Přestaňte se stresovat kvůli ručičce na váze - víme jak na to!

Stejně jako věk, i váha je jen číslo…
10648

A jako takové, nemá mít ve vašem životě žádný větší význam. Nejen, že není směrodatné, ale navíc na každém vypadá TO ČÍSLO jinak. Vašich 56 kilo rozhodně není stejných, jako 56 kilo vaší kamarádky. Přestaňte se proto stresovat váhou, ukliďte ji s klidným svědomím do sklepa a začněte se řídit vaší intuicí a pocitem. Ostatně tyhle dvě věci vždy fungují ze všeho nejlépe. 

Zapomeňte na striktní diety. Stejně nefungují a následný jojo efekt je mnohem větší průšvih než nynější kilo nebo dvě navíc. 

Jezte pocitově. Zkuste si z hlavy vymazat všechny chytré poučky, co byste měla a co naopak ne, a zkuste se řídit jen vlastním pocitem. Máte chuť na steak? Dejte si ho! Máte chuť na čokoládu? Jděte do ní! Stres z jídla s sebou přináší jediné - přibírání na váze! Proto si v rozumném množství dopřejte, na co máte chuť, a uvidíte, že se svět nezboří. 

Buďte svá a mějte se ráda. A byť je tento bod až poslední, je NEJDŮLEŽITĚJŠÍ! Naučte se mít ráda taková, jaká jste, a neřešte malichernosti. Máte pár kilo navíc? No a co! Marylin je taky měla a dodnes je sexy ikonou a symbolem smyslnosti. Proto si dejte skleničku vína, rozbalte čokoládu a když budete mít chuť, dejte si k tomu všemu i kus dortu, na který už tak dlouho koukáte ve výloze! Žijete jen jednou, tak si začnětě užívat se vším všudy!

sledujte nás na instagramu