Reklama

Zapomeňte na dietu! 7 důkazů, že s jarem zhubnete sami od sebe

Stačí slunce nad hlavou a váha půjde dolů!
Reklama
8255

Nejlepší roční období právě začíná. Je plné květin, slunce a úsměvů a po temné zimě se na scénu končeně dostává i světlo. Milujeme jaro a po nekonečném čekání oslavujeme! Oslavujeme kromě všech benefitů nejšťastnějšího ročního období také pár nezpochybnitelných důkazů, že zatímco v zimě všichni přirozeně tloustneme, jaro nahrává přirozenému úbytku na váze.

1. Hezké počasí nás motivuje k tomu, být aktivní.

Kolikrát v zimě jdete domů z práce pěšky? Kolikrát se místo večerního kina jdete projít do parku? Je jaro a místo všech zábav na zadku v teple, přichází období aktivit venku! Jdeme běhat?

2. Příprava jarní skříně upozorňuje na odhalování.

Schovat se na horách v prosinci do 6 vrstev oblečení není problém, ale ukázat stehna na jaře v šatech je jasným signálem pro stop přejídání.

3. Jarní drinky v sobě schovávají méně kalorií.

Svařáku a horké čokoládě odzvonilo, na scénu přichází gin tonic a frappucino.

4. Ovocná sezóna je tady.

V obchodech už neseženete jen jahody za astronomické částky. Ovoce a snižování jeho cen dostává zelenou.

5. Chodíme dřív spát a dřív a lépe vstáváme.

I když se v průběhu podzimu a zimy snažíme, jede naše tělo tak trochu na půl plynu. Vstává do tmy, nejhezčí část dne stráví ve škole nebo v práci a za tmy zase dochází domů. Díky umělému světlu dokonale mateme své smysly a místo klidného spánku se neustále budíme a jsme unavení. Od 20. března je ale všemu konec. Hluboký spánek = velká spalovací jízda!

6. Detox všude kolem nás.

Ještě pár dnů zpátky se jako hlavní catering na všech večírcích nabízely cupcaky, chlebíčky, brambůrky, tyčinky... Právě teď ale začíná sezóna salátů, ovocné bowle, sorbetů a jahod v čokoládě.

7. Všechno se zelená.

Kdy jindy je ideální čas zelených freshů a smoothie, než právě v sezóně bující zeleniny.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama