Reklama

Známe 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout! Které to jsou?

Už takovou dobu se snažíte...
Reklama
12731

A výsledky nikde. Jak je to možné? Vždyť všechno přece děláte správně... OPRAVDU?

Známe totiž 5 důvodů, díky kterým pravděpodobně nemůžete zhubnout a točíte se v začarovaném kruhu. 

Které to jsou?

1. Stále zkoušíte nové diety. Největší chyba! Diety z dlouhodobého hlediska zkrátka nefungují! Pokud si "nové" stravování nejste schopni udržet trvale, nemá cenu s ním ani začínat. Extrémní diety vás sice rychle zbaví přebytečných kilogramů, ale díky jojo efektu, který zaručeně přijde, budete mít všechna svá kila zpátky a jako bonus, ještě nějaké navíc. Opravdu je tohle to, co chcete?

2. Tekuté kalorie. Máte perfektní jídelníček, dokonce ani cheat days vám nic neříkají a přesto se nic neděje? Možná bude problém v tekutých kaloriích. Obří kávičky s příchutěmi, spousta freshů ( ano, i když se jedná o "zdravé" pití, neznamená to, že neobsahuje spoustu cukru ), víno k večeři... Pozor! I tekuté kalorie se počítají.

3. Nedostatek spánku. Tělo potřebuje čas na odpočinek a regeneraci. Pokud mu ho nedopřejete, nemůže správně fungovat a tím pádem ani zdravě hubnout.

4. Žádný pohyb. Zhubnout bez pohybu? Ano, jde to, ale určitě pak vaše postava nebude to pravé ořechové. Je totiž rozdíl být hubený nebo hubený a "pevný". Trendem je pevné a silné tělo. A toho docílíte jedině správnou kombinací jídla a pohybu.

5. Začarovaný kruh přejídání a hladovění. Buď nejíte vůbec a téměř hladovíte, nebo se naopak přejídáte k prasknutí. Jak určitě sami víte, žádný extrém není správný. V ničem. Nechte si sestavit jídelníček a držte se ho. Naučit se totiž správně a vyváženě jíst je celkem věda. Ale když si tuhle dovednost osvojíte, máte jednou provždy vyhráno! Slibujeme!

Přečtěte si také: Jaké dietní chyby děláme nejčastěji? Dejte si pozor na tyhle

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama