3 ideální podzimní sporty, které si zamilujete

Co si budeme povídat…
10741

Podzimní počasí tak úplně ke sportovním výkonům nemotivuje. Když si ale oblíbíte ty správné sporty, uvidíte, že i trocha pohybu v sychravém počasí má své kouzlo. 

1. Plavání. Chápeme, že představa studené vody v 10 stupních není tak úplně lákavá. Pokud si ale najdete bazén s ideální teplotou vody a následnou relaxační zónou, plavání dostane úplně jiný rozměr. Odplavete si svoje bazény a následně se nahřejete v sauně nebo vířivce, kde zároveň zregenerujete namožené svaly. Ideální kombinace. 

2. Běh. Pokud na běh zvolíte dokonalé funkční oblečení ani špatné počasí vás neodradí. Překonejte se, vyběhněte a uvidíte, že následný pocit endorfinů, který se po běhu dostaví, bude stát za to. 

3. Joga. Ideálně hot yoga. Dokonale se protáhnete, zahřejete a nebude trvat dlouho a uvidíte výsledky v podobě krásně tvarovaných svalů. 

Nezanevřete na sportování kvůli mizernému počasí. Pravidelný pohyb vás naopak nastartuje a špatná nálada a deprese nebudou mít šanci. Pokud se navíc do sportování dáte společně s kamarádkou, budete mít opět o důvod víc jít makat a nehledat důvody proč NEjít.

sledujte nás na instagramu