3 tipy pro perfektní a zdravé ráno

Ráno bývá pro většinu z nás nejnáročnější část dne....
10452

Jak si ale ráno zpříjemnit natolik, že se na něj budete těšit už večer? Je to snadné!

1. Sprcha. Zní to banálně ale sprcha dokáže přímo zázraky! Kupte si “ranní” sprchový gel, který budete požívat jen vy a jen ráno. Vyplatí se do něj tedy investovat. Dokonalé sprchové gely seženete například v Rituals. Jejích limitovaná letní edice je přímo božská. Probudí vás, nakopne a jako bonus budete vonět jako bohyně. Pokud navíc po sprše použijete tělový krém ze stejné edice, vaše tělo zahalí do jemného letního třpytu. A třpytky v létě zkrátka milujeme.

2. Smoothie. Ovocné smoothie je ideální start nového dne. Využijte sílu ovoce a superfoods a dopřejte vašim chuťovým buňkám extázi.. Dostanete do sebe spoustu vitamínů a energie, kterou zejména dopoledne oceníte. Vyzkoušejte například naše tipy na zdravé snídaně nebo dokonalé smoothie pro každý den.

3. Jóga. Ať to zní jakkoliv bláznivě, ranní cvičení je zkrátka to nejlepší cvičení. Nastartuje vás na celý den, budete se cítit svěží a navíc, nebudete si vyčítat dezert k obědu, který byste si jinak nejspíš nedala. Pokud si navíc koupíte permanentku a řeknete o svém plánu i přátelům, budete mít rovnou dva hnací motory.

sledujte nás na instagramu