4 důvody, proč začít pravidelně cvičit

Pravidla zavazují…
10659

Nevíme, jak vy, ale my, když děláme cokoliv pravidelně, se cítíme lépe… Systematicky? Spořádaně? Ať už použijeme jakýkoliv výraz, jde zkrátka o dobrý pocit, který z pravidelnosti máme. Proč tedy začít cvičit ve dny, kdy si to závazně určíte? Tady jsou 4 důvody!

1. Pravidelnost přináší výsledky. Ať už v podobě „pekáče buchet“ na břichu, pár kil dole nebo zpevněných paží. Můžeme vám zaručit, že díky pravidelnému (a nešizenému) cvičení, uvidíte na svém těle změny dřív, než byste čekala. 

2. Čas jen pro sebe. Udělejte si ze cvičení váš rituál. Prostor, kdy budete existovat jen vy a vaše tělo. Soustřeďte se na sebe, vnímejte se, uživejte si veškeré pocity, které ke cvičení patří. 

3. Endorfiny = dobrá nálada. Ten pocit, který se dostaví po cvičení je zkrátka nenahraditelný! Endorfiny, které se do těla vyplaví vám přinesou nejen skvělou náladu, ale také způsobí „šťavnatou“ pleť, díky které bude zářit na kilometry daleko. 

4. Nový sportovní outfit! Nejen outfity do práce a na běžné nošení jsou potřeba! Všimla jste si kolik je letos v podzimních kolekcích krásných nových barevných legín, topů a tenisek? Není to skvělá motivace a důvod začít cvičit pravidelně?

sledujte nás na instagramu