Reklama

5 tipů pro líné lidi, kteří chtějí žít zdravě

A moc se při tom nenadřít...
Reklama
9307

1. Posilujte při koukání na televizi

Každých prvních 15 minut oblíbeného seriálu věnujte cvičení. Pokud máte doma rotoped nebo orbitrack pusťte si Gilmorky a uvidíte, že vám těch 15 minut uteče jako voda. Pokud ne, zkuste sedy lehy před televizí.

2. Jezte zeleninu jako první

Zelenina. Brr. Jen když to slovo slyšíme, máme husí kůži, natožpak jí loupat, krájet, nebo jíst. No pokud chceme žít zdravě, do jídelníčku jí chtě nechtě musíme zapojit a to minimálně dvakrát denně. Jak se k tomu dokopat? Snězte ji jako první, dejte si předsevzetí, že dokud nesníte zeleninu, nemůžete se pustit do zbytku oběda ani večeře.

3. Mějte u sebe neustále svačinu

Nic není nezdravější, než nejíst pravidelně. Známe to všichni, sedíme v kanceláři nebo ve škole, máme hlad, ale do té zimy ven se nám nechce a tak hladovíme a naše tělo si ukládá zásoby na později. Jak tomu předejít, každé ráno si do kabelky dejte jablko, nebo jinou zdravou oblíbenou svačinu a už nikam nebudete muset chodit!

4. Udělejte si 10 dřepů pokaždé, než se půjdete vyčůrat

K dobrovolnému dřepování by nás nikdo nikdy nedonutil, ale když si řekneme, že se bez nich nemůžeme vyčůrat? No, co nám zbyde!

5. Ráno si dejte teplou vodu s citronem

I když to zní tak trochu nechutně, no co trochu, dost, je to záchrana! Teplá voda s citronem dokonale nastartuje náš metabolismus a budeme tak rychleji spalovat. Ne, že ty fast foody, co jíme, protože jsme líné vařit, pak budou v pohodě, ale rozhodně tím zlepšíme naše zažívání.

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama