Reklama

adidas Unexpected event: Adam Mišík vám prozradí, jak to na sportovní akci vypadalo

A také, co nového si pro nás chystá!
Reklama
9650

V sobotu 19. listopadu proběhla první ze série adidas UNEXPECTED event. V brzké době se můžete ale těšit na další nadupanou akci, na které získáte komplet sportovní outfit Adidas včetně cool bot PureBOOST X. Vstup na tento exkluzivní zážitek získalo pouze 160 mladých dívek z Prahy a okolí. Stačilo vyrazit na místa jako Home Kitchen, Kavárna co hledá jméno, Phill´s Corner a další, sledovat indicie na sociálních sítích adidas.cz či nalézt boty PureBOOST X například v obchodech adidas. S botami se poté vyfotit a nejkreativnějších 160 fotek bylo oceněno outfitem a vstupem na adidas UNEXPECTED. Na akci pak čekali známé osobnosti jako Adam Mišík nebo Yemi A.D, kteří se o holky královsky starali. Jak celá akce na Adama působila, to se dozvíte z našeho rozhovoru. 

Ahoj Adame, jak se ti to na adidas Unexpected event dneska líbilo?
Bylo to super, původně jsem měl dělat jenom rozcvičku před během, ale ta atmosféra mě nabudila, takže jsem si dal i běh. A bylo to super.
Co říkáš na celý koncept adidas Unexpected eventu ?
Já si myslím, že je super, když se podporuje cokoliv, co není spojené jen s party, pitím a jídlem, ale také se zdravým životním stylem. Takže to vnímám velmi pozitivně.

Jak to máš v životě ty. Baví tě víc party life, nebo zdravý životní styl?
Mám to tak napůl. Snažím se cvičit třikrát, čtyřikrát týdně a tím se ty party vždycky vykompenzují. Když moc pařím, tak si vždy přidám i na tréninku. Ať je to vyrovnané.
A jak vypadá tvůj trénink?
Já mám vlastního trenéra. A ten mi dělá přesný plán.
Změnil se tento plán, když si vystupoval v show Tvoje tvář má známý hlas?
Jojo, to bylo období, kdy jsem hodně cvičil. Bylo to teda tak časově a fyzicky náročný, že nebyl přímo čas na posilovnu, takže jsem jel jiný typ tréninků. Ale ty taneční tréninky to pokryly dostatečně. Pak přišlo období, kdy jsem byl hodně vyčerpaný, takže jsem asi čtyři měsíce nic moc nedělal a teď jsem právě zase zpátky v cvičícím módu. Už mi ty tréninky z Tváře začaly vážně chybět.

Jaké vystoupení sis v soutěži užil nejvíce?
Hodně mě bavil Prince. Ten byl super.
Miley Cyrus se ti také povedla…
Jo tak ta byla hodně výrazná no, věřím, že na to nikdo, kdo se koukal jen tak nezapomene.
Na čem momentálně pracuješ?
Připravuji nový single i nový film, který vyjde až v říjnu, ale děláme na tom už teď.
A co tě baví víc. Hraní nebo zpěv?
Já mám rád, když to můžu kombinovat. Mám moc rád jak život na place na natáčení, tak koncerty, které naprosto miluju. Jsou mojí největší láskou. Takže ideální je, když to můžu kombinovat.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama