Reklama

#befit: 3 účinné cviky pro ploché břicho a sexy zpevněný zadek

Přijímáte měsíční výzvu?
Reklama
9759

Pokud jste si daly jako novoroční předsevzetí být fit, tak jste na správném místě. Máme pro vás tři cviky, které vám vykouzlí dokonale ploché bříško a vypracovaný zadek. A to klidně i v pohodlí domova. Stačí se odhodlat ke cvičení čtyřikrát týdně a výsledky se mohou dostavit už za měsíc. To je lákavá nabídka ne? Tak jdeme na to!

1) Plank na boku

Díky prvnímu cviku nebudete posilovat jen bříško, ale v podstatě celé tělo. Už samotná výdrž na boku je účinný cvik a když ještě přidáte pohyb rukou, tak máte vyhráno. Jedna série zahrnuje 20 opakování. 

2) Do svíčky a zpět

Druhým cvikem posílíte komplet celé bříško. Důležité je při pohybu ze svíčky zpomalit a nedotknout se špičkami země. Také si dejte pozor, ať celý cvik provádíte tahem a ne švihem. Jedna série zahrnuje 15 opakování.

3) Zdvihání boků

Tento cvik vám zaručí nejen pevný zadeček, ale také vás dokonale zbaví celulitidy. Takže s chutí do toho. Opakujeme 30x. 

Tak a jedna série je za námi! Teď ještě další dvě a pro dnešek máme hotovo. Sérii cviků opakujte 4x týdně a už za měsíc můžete čekat malé změny. 

A za 3 měsíce bude vaše bříško i zadek k nepoznání.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama