Reklama

#befit: Jak na komplexní trénink u vás doma s Jakubem Bínou alias Mc Jacobem

Nestíháte jít do fitka a nebo prostě jen nikam jít nechcete. Není ani důvod, protože doma se můžete zničit tak, že bude i problém se dostat do postele.
Reklama
9198

Posilování s vlastní vahou se konečně vrací a věřte nebo ne, pokud jste schopni svůj trénink správně vymyslet, tak obsáhnete cviky na celé tělo, které vám nejen pomohou vytvarovat postavu, ale také i nich můžete pořádně zesílit.

Jumping jacky

Něž začneme, je dobré tělo pořádně rozehřát, aby se eliminovala možnost jakéhokoli zranění, protože zahřátý sval jen tak nenatrhnete a ani si nic neskřípnete.

Capoeira - Ginaga (1 minutu)

Je libo tanec? Toto je základní krok z Capoeiry zvaný Ginaga, ale nám zde poslouží hlavně jako dokonalý nástroj na zesílení a vytvarování, každého kousku vašich nohou a věřte, že je to cvik opravdu učinný! Pokud si myslíte, že nejste moc pohybově zdatní a ovládáte parket zhruba jako Brandon Walsh, tak se nebojte, protože je to v podstatě jen dřep, výpad, dřep, výpad, atd atd...

Svíčka s přemístěním do dřepu s výskokem (1 minutu)

Svíčku si pamatuje asi každý z nás a víme, že je to velice dobrý cvik na břicho, ale tahle kombinace vás možná nepadla a právě v kombinování cviků hledejte tajemství úspěchu, protože člověk je extrémně obratný tvor a pokud jste zapomněli jak se hýbat, tak je čas to změnit.

Jeden malý tip: Při zhoupnutí ze svíčky si pomozte odrazem rukou o zem.

Horolezec s klikem (1 minutu)

Nakonec si pořádně odděláme ruce, protože bez těch by nebyl trénink kompletní a věřte, že správné cvičení vychází ze základních pohybů, jako je horolezec.

Zde si dávejte pozor na vystouplé lopatky, prolomená bedra a nebo různé nepřirozené pohyby hlavou a vysazování ramen příliš před tělo.

Následuje pauza opět minutu a hurá zase dokola. 5 kol dá určitě každý a ten, kdo se hecne, i 10.

 

JAKUB BÍNA (32)

Frontman kapely Skyline se vedle své hudební kariéry už pár let věnuje i sportu. Zvládne vám sestavit výživový plán, poradí s technikou cvičení, stane se vaším osobním trenérem naživo nebo klidně on-line nebo klidně on-line ve své skupině Transformers42.

Ve spolupráci s joyonline.cz vznikla proto mini série 3 článků, ve kterých se Kuba podělí o základní tipy a triky, jak zůstat ve formě a přitom neutratit za permanentku do fitka ani korunu. 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama