Reklama

#betterforit: Nový seriál Margot vs. Lily je tady a s ním i nová motivace, jak se dostat do formy

Zjistěte, komu se podobáte víc!
Reklama
8001

Sen o dokonalé postavě nás provází den co den. Dobře, v rámci novoročních předsevzetí je to ještě intenzivnější. Permanentka do fitka, nové trendy sportovní oblečení, a teď už jen vydržet. Realita je ale většinou trochu jiná.

Každá z nás to chce někdy vzdát, nemá zrovna svůj den, nebo se jí prostě nechce.

Motivace je prostě důležitá a s tou nejintenzivnější k nám přišla kampaň sportovní značky Nike Better For ItPůl milionu žen na celé planetě vystoupilo loni ze své komfortní zóny a zaběhly Nike půlmaraton, zapojily se do tréninkových klubů Nike+ od Šanghaje až po Stockholm, nebo do běžeckých skupin Nike+ Run Club. Všechny mají společný cíl, vyjít z tréninků na druhé straně lepší. Komunita Better For It je obrovská a chápe, že cesta k vítězství sama nad sebou je složitější, než se může na první pohled zdát. Ať už to znamená první trénink v tělocvičně nebo nový osobní rekord na půlmaratonu, každé vítězství, malé nebo velké, je jenom cestou k překonávání vlastních limitů.

Rok 2016 odstartovala kampaň Better For It novinkou – originálním osmidílným seriálem o dvou sestrách Margot a Lily, který vypovídá o dvou extrémech v přístupu ke sportu. Zatímco Margot fandí vyspávání, práci za počítačem a  večírkům ve společnosti přátel, Lily si vede úspěšný fitness channel, který inspiruje ženy k proměně. Kamarády ale nemá! Novoroční sázka, kterou si v rámci silvestrovského večírku ale dají, by už brzy měla všechno změnit! 

Koukněte na první díl, zjistěte, které z dvou sester se podobáte víc, a zkuste společně s ní pokořit nové výzvy!

Margot vs Lily – "Resolutions" by NikeWomen (1 of 8)

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama