Reklama

#detox: 5 tipů na snacky, se kterými zvládnete očistit své tělo

Dopřejte svému tělu nový start!
Reklama
7968

Každý začátek nového roku je spojený s odhodláním zhubnout, začít pravidelně cvičit a jíst zdravě. Bohužel jen málokdo vydrží dodržovat svá předsevzetí déle než pár dní. Přitom jde jen o zvyk. Pokud chcete změnit svůj život k dokonalosti, stačí začít maličkostmi, které budete dodržovat 21 dní v kuse. Pokud zvládnete pokořit magickou hranici 3 týdnů, máte z velké části vyhráno. A co byste ve snaze vytvarovat svou postavu, měli udělat na úplném začátku? Vyčistit ji, třeba malými svačinami, které vám budou chutnat!

1. Grapefruit

Nastartuje váš metabolismus, sníží hladinu cholesterolu a ještě navíc pomůže spalovat tuky.

2. Avokádo

Nejen Instagram miluje pohled na avokádo. Zamilujete si ho i vy, když vám prozradíme, že je plné antioxidantů a zdraví prospěšných tuků. Pokud vás navíc na každém kroku hodí hlad a chutě, avokádo vás dokonale zasytí bez nároku na výčitky!

3. Zelený čaj

Zapomeňte na přeslazené limonády a vsaďte na zabijáka všech škodlivin v těle a perfektního dobíječe energie.

4. Hořká čokoláda

Sníst jí půl tuny asi nebude zrovna nejlepší, 1 až 2 čtverečky čokolády s vysokým procentem kakaa, ale zdravé rozhodně jsou. Pomáhají snižovat krevní tlak, zlepšují fungování mozku, bojují proti zubnímu kazu a zahání chuť na sladké a tučné pokrmy.

5. Kokosová voda

Neobsahuje žádné chemikálie, zvyšuje funkci metabolismu a tělo díky ní rychleji zpracovává přijaté cukry. Je navíc plná antioxidantů, které v těle pomáhají bojovat proti volným radikálům, snižují otoky nohou a hlídají hladinu cholesterolu.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama