Reklama

Fitness: 4 tipy, jak se přemluvit ke cvičení

Tak hurá do toho!
Reklama
8465

Jasně, jasně... Původně jsme chtěli hubnout do plavek, ale co se dá dělat. Léto je u konce a my to nějak nestihly. Internet nás bombarduje fotkami dokonalých žen a mužů na pláži, a i když se nám při pohledu na jejich plochá břicha a vypracované paže podlamují kolena, ptáme se hlavně sami sebe, proč jsme nezačali cvičit už dávno. Pokud i vy patříte mezi ty, kteří o tom stále přemýšlí, ale nemohou se takzvaně dokopat, máme pro vás čtyři osvědčené triky.

1. Kupte si cool fitness outfit

Tahle rada je prostě k nezaplacení. Nejenže nás nabádá, abychom šli nakupovat, což ruku na srdce, všechni milujeme, ale i opravdu funguje. Když budete mít stylové legíny a sportovní tílko a nové boty, budete to chtít světu ukázat! Návštěva fitka se najednou bude jevit jako o hodně lepší nápad!

2. Cvičte s kamarádkou

Ve dvou se to lépe táhne a při cvičení to platí dvojnásob. S kamarádem se můžete nejen motivovat, ale i vzájemně vyhecovat k lepším výkonům!

3. Využijte služby trenéra

Když vás ani kamarád nedonutí zvednout se z gauče, máme ještě lepší tip. Dejte si do těla s trenérem. Pod dozorem budete mít nejen jistotu, že neskončíte na pohotovosti, ale zaručenou hodinku pozornosti od vyrýsovaného chlapa, po kterém kouká celá posilovna. A to už stojí za tu dřinu, ne?

 

4. Pomozte si jednoduchým trikem s fotkou

Všichni máme fotku, které se děsíme více než čert kříže. Snímek, kde si připadáme jako plejtvák obrovský, ačkoliv nás maminka ubezpečila, že to tak samozřejmě není a babička dodala, že jsme nějací pohublí a měli bychom se co nejrychleji najíst. Nalepte si tuto fotografii na lednici! Opravdu si chcete dát ten dort, pro který jste šli? A nebo radši půjdete běhat?

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama