FRIYAY: Jak si užít pátek na 100%, ale v sobotu neřešit kocovinu

Čekaly jsme na něj celý týden a je tady! PÁTEK!
10369

1. VODA. Hydratace zevnitř i zvenku je základ základů. Že bychom měly vypít denně minimálně 2litry vody víme. V případě ale že víme i to, že nás čeká bujará noc, je třeba přidat. Čím víc, tím líp! Sobotní ráno pak bude méně bolestné. Hydratovat potřebuje také pleť a pokožka. Hydratační maska na obličeji a kvalitní výživný krém na tělo vám nezabere moc času, rozdíl bude druhý den zásadní.

2.JÍDLO. Naordinovat si jakýkoliv půst či hladovku před “pátečním” večerem je čirá hloupost!  Pokud vás čeká večírek, mějte na paměti pravidelnou stravu po celý den. Nešetřete svačinkama a nebojte se ani zhřešit ( ve víru tance půjdou kila rychle dolů :-).

3.SIESTA Pokud vám to čas dovolí, dopřejte si před večírkem oddych ve formě krátké siesty nebo relaxu, který máte ráda! Načerpat síly na delší řádení je třeba.

4.PŘÍPRAVA Ta večerní je jasná a známe ji všechny: make-up, vlasy, mani, pedi... Připravit se ale na sobotní ráno by se taky mělo! Není nic horšího, než když se po večírku probudíte a zjistíte, že doma nemáte nic co by vám pomohlo přežít první hodiny. Pokud pomineme S.O.S. pomoc ve formě prášků, tak vám určitě pomůžou i následující tipy. Takže si radši ještě v pátek udělejte zásoby.

  • voda (ideálně ještě před spaním a hodně - v nejhorším případě ihned po probuzení)
  • banány (banán, mléko, med, trochu skořice pomůže uklidnit žaludek)
  • vajíčka (míchané ideálně na slanině jsou klasický vyprošťovák)
  • ovoce (smoothie dodá chybějící vitamíny a energii)
  • coca-cola
  • bloody mary
  • fast food (ideálně už při nočním návratu - kdo by to neznal). 

A to nejdůležitější na závěr! Nezapomeňte, že “ a little party never killed nobody”. Užijte si noc!

 

sledujte nás na instagramu