Reklama

Jídelníček modelky: Co opravdu jí Gigi Hadid k snídani, obědu a večeři

Jak by vypadalo 24 hodin podle pravidel úspěchu na přehlídkovém mole?
Reklama
9160

Ještě předtím než se zamilujete stejně jako my do menu, které Gigi provází na každém kroku, měli bychom vás upozornit na jednu věc. Cvičí – a ne málo, Její den ani zdaleka není jen o focení, zkoušení nových trendů naživo a procházkách po mole v šatech za miliony. Je to velká dřina v posilovně a v boxerském ringu.

Přesně podle toho, kolik energie Gigi vydá, si může dopřát i stravování snů. Prostě něco za něco. Vidina okopírovaného food plánu a dokonalé postavy se ale pravděpodobně realizovat u nás nebude. Jedině v případě, že se začneme hýbat stejně jako ona. Takže pozor!

Teď už ale k věci...

SNÍDANĚ

„Obvykle si snídani a kávu ráno dám,“ říká modelka, která spíš než s doslovným dodržováním předepsaného jídelníčku dává důraz na to, co ona sama chce. Bydlí hned vedle bistra, kde si (když má cestu kolem) dopřává míchaná vajíčka, slaninu a opečený toast. Základem dne je i fresh džus a kafe, kafe, kafe!

OBĚD

Gigi si do těla v posilovně dává většinou v průběhu dopoledne a v poledne tak má jednoduše hlad. „Moje osobní motto je: 'Jez čistě, pokud chceš zůstat fit, sněz burger pokud chceš zůstat při smyslech.'“ Záleží tedy jen na vás, co si dáte. Musíte ale jídlo vždy volit s ohledem na výdej, který máte za sebou. Pokud celé dopoledne trávíte na židli v kanceláři na burger raději rovnou zapomeňte.

SVAČINA

Ovoce? Ořechy? Ne, zmrzlina! „Měla by to být zastávka v Emack & Boli's na Houston Street. Miluju příchuť Grasshopper Pie. Jednou měli zavřeno a já se málem rozbrečela.“

VEČEŘE

Každý den končí trochu jinak, ale pokud by měl končit podle představ, vypadá to na vaření a sledování filmu. „Když jsem ale na cestách, většinou si dopřeju k večeři pár kousků sushi.“

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama