Reklama

Když se chce, jde všechno: Nemá postavu modelky, přesto její baletní video ohromilo svět

Jít si za svými sny má smysl...
Reklama
9806

Když si vzpomeneme na naše dětství, měly jsme hlavu plnou nápadů. Měly jsme plány, co budeme dělat, kým se jednou staneme. Nebály jsme se být kreativní, a i když nám dospělí tvrdili, že se „to“ nikdy nestane, my jsme díky našemu odhodlání věřily, že v realitu dokážeme proměnit každý svůj nápad. Než jsme se ale stihly pořádně rozkoukat, dospěly jsme a i přes naše původní nadšení a nezlomné přesvědčení, že dokážeme všechno na světě, jsme na své sny začaly koukat jinak. Místo důvěry v sebe, věříme spíš tomu, co nám kdo navyprávěl. Zapomněly jsme riskovat, protože se už od začátku soustředíme ne na to, jaké by bylo uspět, ale co by se stalo, kdybychom selhaly.

Nový rok dává naději. Nový rok nám dává pocit, že díky předsevzetím a nově získané energii dokážeme všechno na světě. Víte co? V Novém roce to tajemství není. Je to v lidech, kteří nám dokazují, že se máme na strach z neúspěchu vykašlat a máme najít svůj cíl a za tím jít hlava nehlava. Jako Lizzy Howell.

Patnáctiletá Lizzy trpěla úzkostmi a díky nemoci, která zvyšuje nitrolební tlak bez zjevné příčiny, byla donucená odstřihnout se od běžného života. To byl ale krok mimo! Tanec milovala od svých 5 let, a i když není „normální“ teenager, má v sobě víc síly a odhodlání než kdokoliv z nás. Tohle video mluví za vše.

Plus size ballerina becomes online star after footage of the teen goes viral

 

Díky Lizzy a ať už je v životě vždycky jen dobře!  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama