Nestihla jste do léta zhubnout? Začněte teď!

A příští léto můžete být neodolatelná. Zkuste se držet následujících zásad.
10554

1. Začněte teď. Od pondělí, od nového roku, až po dovolené – nic takového. Za pár dní to nebudete mít o nic jednodušší, důležité je opravdu začít.

2. Najděte si fotku, na které se sama sobě opravdu nelíbíte a nalepte si ji na lednici nebo na WC. Možná je to trochu drsné, ale funguje to.

3. Naplánujte si přesně, kdy a jak se budete hýbat. Systém je důležitý. Jedině, když budete mít přesně dané časy, nesklouznete k odkládání. 

4. Jděte do změny se svou kamarádkou. Podporujte se, posílejte si selfiečka po tréninku a všechno jídlo, které za den sníte.

5. Nevyhýbejte se pohybu – choďte více pěšky, do schodů a když můžete, jeďte na kole. Ušetříte prostředí a uděláte i něco pro své zdraví.

6. Při výběru jídla v restauraci vždycky zvolte tu zdravější/dietnější variantu.

7. Nakrájejte si zeleninu předem do krabiček a myslete na to, že každý den musíte alespoň jednu sníst.

8. Zkoušejte nové sporty a nemějte předsudky. Dokud to nevyzkoušíte, jak můžete vědět, že by vás nebavil třeba thai box?

9. Jednou týdně si dejte něco, co máte opravdu ráda – bude to hamburger nebo radši čokoláda? Před tím si ale dejte dvacetiminutovou rychloprocházku.

10. Vypijte co nejvíce vody. Noste vždy s sebou alespoň malou lahev a kdykoliv si vzpomenete, napijte se. Stáhnout si můžete i aplikaci, která váš pitný režim bude hlídat.

sledujte nás na instagramu