Reklama

Skupinové lekce vás dostanou do formy!

Chcete změnit svůj životní styl, přivítat ve svém životě pohyb a podpořit své zdraví? Neváhejte a začněte se věnovat pravidelným aktivitám v ZONE4YOU. Velkou výhodou tohoto fitness klubu je široká nabídka sportovních aktivit a také možnost akčního vyžití při squashi.
9556

Nebojte se akčního cvičení H.E.A.T.

Toto aerobní cvičení vychází z přirozeného lidského pohybu, a tímto pohybem je chůze. ZONE4YOU patří mezi nejmoderněji vybavené fittness kluby. Při lekci cvičení H.E.A.T máte k dispozici speciální běžící pás Maxerrunner, který dokáže plynule měnit rovinu až k horskému terénu. Výhodou tohoto cvičení je odbourání tukových zásob, spálení až 700 kcal během jedné lekce, chůze navíc oproti běhu nezatěžuje klouby.

Užijte si Spinning

Další cvičení, které vás bude bavit a rozproudí ve vás energii, je Spinning. Lekce je skupinová a nechybí hudba, která vás bude motivovat k lepším výkonům. Zároveň velmi rychle zpevníte postavu, získáte fyzickou zdatnost a posílíte celé své tělo.

Vyzkoušejte skupinové lekce cvičení

Oblíbené jsou programy TRX, kde si můžete vybrat cvičení v malých tréninkových skupinách, a to od začátečníka až po pokročilé. Energii vám rozproudí intervalový trénink vysoké intenzity, nechybí ani boot-camp, silový trénink a množství cvičení pro tvarování postavy, posilování různých částí těla a také tréninky zaměřené na CORE. Součástí lekcí jsou funkční tréninky, cross tréninky a nechybí ani nabídka tance, bojových cvičení a sebeobrany.

Lekce ve skupině motivují

Pokud hledáte motivaci ke svému cvičení, tak vyzkoušejte nové lekce, které si v ZONE4YOU opravdu užijete. Bavit vás bude nejen náplň cvičení, ale také profesionální přístup lektorů a síla kolektivu. Kolektiv vás skvěle namotivuje k lepším výkonům. Trénink s kamarády patří k těm nejoblíbenějším.

Další výhody skupinových lekcí

Mezi další výhody patří dynamika celé skupiny, vytvoření přátelské a pozitivní atmosféry, podpora lektorů i ostatních členů skupiny. Cvičení by pro vás mělo být zábavné, efektivní a zároveň by mělo být určitou výzvou. Vybrat si můžete ze široké nabídky lekcí, můžete se zaměřit na komplexní posílení celého těla, na hubnutí, zpevnění, nárůst svalů nebo zlepšení své fyzické kondice.

Osobní přístup vede

Členství v klubu ZONE4YOU vám přináší další množství výhod. Mezi nimi oceníte hlavně nadstandardní služby oproti běžné posilovně, přátelskou a příjemnou atmosféru díky členům a také lektorům. Potěší vás osobní přístup ke každému členovi zvlášť. Vybrat si můžete z několika typů členství. Udělejte tak něco pro sebe a své zdraví. Vyberte si lekci, která vás bude bavit, a zamilujte se do cvičení.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama