3 důvody, proč je skvělé nachystat si k snídani fit skleničky

Komu by se večer chtělo připravovat na ráno…
10629

Věřte ale, že přípravu zdravé snídaně „do skleniček“ opravdu oceníte. Málokdo má ráno čas (a chuť) cokoliv krájet, míchat a připravovat. Často to proto dopadá tak, že se na přípravu snídaně vykašleme a prostě ji vynecháme, v „lepším“ případě si po cestě do práce koupíme donut a latté. Jak těmhle situacím předejít?

Začněte tím, že si koupíte malé skleničky s uzávěrem

1. Když si snídani nachystáte večer, budete se těšit na ráno. Tip na zdravou skleničku – do skleničky nasypte ovesné vločky a přidejte jogurt. Na jogurt navrstvěte vaše oblíbené ovoce, semínka a pokud potřebujete sladit, přidejte med. Nejenže skleničky vypadají krásně a kolegyně vám je budou závidět, ale také jsou neskutečně dobré! 

2. Zaspala jste? Nevadí! Zkrátka jen popadněte skleničku a utíkejte! Vzhledem k tomu, že jste si jí večer nachystala, není důvod k panice. 

3. Tisíc a jedna varianta. Do skleniček můžete připravovat, co vás napadne. Ať už dáte přednost jogurtu s ovocem, chia pudinku nebo tvarohu s oříšky a medem, uvidíte, že ráno budete šťastná, že je v ledničce najdete. 

Zdravá snídaně je zkrátka základ dne a pokud ji odbydete, má váš metabolismus tendenci stagnovat. Nehledě na to, že bez pořádné snídaně vás přepadne co nevidět chuť na cokoliv sladkého či nezdravého.

Přečtěte si také: Tip na skvělý letní oběd: Zamilujte si španělské gazpacho, Cool osvěžení: Vyzkoušejte jahodový shake se zmrzlinou

sledujte nás na instagramu