4 ranní rituály, které vás dokonale nakopnou na celý den

Co vám pomůže překonat ranní vstávání
10557

1. Ledová voda! Ano, je to drastičtější metoda, ale zaručeně fungující. Využijte ledovou vodu k opláchnutí obličeje, který díky ní perfektně prokrvíte a bude vypadat svěže a odpočatě. Nezapomeňte ale kohoutkem doleva otočit i ve sprše. Chvíli trvá než si zvyknete ale věřte, že si tento ice rituál zamilujete. Skočit po něm znovu do postele vás ani nenapadne.

2. Voda s citronem. Dokonalý ranní nakopávač a startér. Vyměňte obligátní ranní kávu za tenhle drink a uvidíte, že nebudete litovat. Rozjede vám metabolismus na plné obrátky, což s sebou přináší i lepší spalování během celého dne.

3. Protažení. Chápeme, že ne každý, má ráno čas na hodinové cvičení. Bohatě vám ale postačí deset minut. Protáhněte se a připravte své tělo na další dlouhý den. Rozdíl pocítíte hned první den. Prostě si místo destiminutového pouštění instastories, jakmile otevřete oči, dejte pozdrav slunci!

4. Ovoce. Pokud můžete, snídejte ovoce. Ovocný salát si navíc můžete připravit už den předem, takže nemusíte ráno ztrácet drahocenný čas. Nebo naházet pár kousků ovoce do smoothie makeru zabere taky jen pár vteřin. Díky vitaminům budete hned připravená na vše, co vás po zbytek dne čeká.