4 tipy, jak se zbytečně nepřejídat

Štědrým večerem pochopitelně každoroční gastronomické orgie nekončí...
11010

Všichni máme v lednicích a ve spížích ještě spoustu dobrot, které čekají na to, až je někdo zpracuje ( rozumějte sní ). Nesklouzněte ale do "přejídacího se" režimu a myslete na to, že v lednu budete opět chtít obléct vaše oblíbené džíny. Držte se proto v následujících dnech našich rad.

1. Nemusíte sníst všechno. Dejte si cukroví, chlebíček nebo skleničku svařáku, umějte si ale říct stop a zbytečně se nepřejídejte.

2. Procházky. Když už se nedonutíte jít do fitka ( což naprosto chápeme ), naordinujte si denně alespoň krátkou procházku, která zvýší váš denní výdej.

3. Omezte alkohol. Přípitky, večerní popíjení, přípitky... Nezapomeňte na to, že alkohol obsahuje spoustu prázdných kalorií, které se ukládají mnohem rychleji a zrádněji než například kalorie přijaté z bílkovin. Nejsou kalorie, jako kalorie!

4. Snaha. Snažte se i v době, kdy jste obklopeni spoustou nezdravých dobrot, dbát na zdravou životosprávu. Vyměňte vánočku k snídani za ovesnou kaši, dopřejte si salát místo oběda nebo nahraďte přílohu čerstvou zeleninou. Uvidíte, že budete za tyhle malé změny v lednu nesmírně rádi...

Joy tip: Nezapomeňte pravidelně a dostatečně doplňovat tekutiny. Voda s citronem by neměla chybět na žádném svátečně prostřeném stole.

sledujte nás na instagramu