Reklama

Be fit: 3 tipy, jak si zpříjemnit každý trénink

Dokopat se k tréninku bývá často dost složité…
Reklama
10578

Když ale budete vědět, že na jeho konci, vás čeká odměna, cvičení vám půjde samo!

1. Začněte se hýčkat hned po tréninku. Kupte si svůj vysněný sportovní spchový gel a nešetřete na něm! Perfektní sprchové pěny a gely, po kterých voníte celý den, seženete například v Rituals. Zakažte si ho ale používat ve dny mimo trénink. Tuhle vaši rozmazlovací lahůdku si nechejte pouze na trénink, aby bylo cvičení snesitelnější a vidina konce voňavější.

2. Luxusní tělový olej. Opět platí pravidlo - pouze ve dny tréninku. Božské tělové oleje jsou třeba ty od NUXE. V létě můžete klasický NUXE olej vyměit za ten s třpytkami a uvidíte, že se za vámi otočí ( nejen ) každý fitnesák.

3. Perfektní proteinová nebo raw tyčinka. Na těchto věcech opravdu nešetřete. Po tréninku máte tělo unavené a svaly potřebují regenerovat. Dopřejte si proto kvalitní mlsání, které dá konci tréninku úplně nový rozměr. Vyzkoušejte například raw tyčinky Bombus, které si jednoznačně zamilujete.

Tip Joy - mějte v kabelce VŽDY alespoň jednu raw nebo proteinovou tyčinku! Když vás přepadne vlčí hlad, nevběhnete do prvního pekařství nebo fast foodu, ale s chutí se zakousnete do toho, co máte po ruce. Dejte stop nezdravým svačinkám a myslete na to, co vašemu tělu dělá dobře.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama