Stay positive: 5 jídel, které vám pomohou od stresu a deprese / zn. IHNED!

Zapomeňte na jakékoliv utlumující prostředky proti depresi...
11898

Žádné pilulky ani lahev vína vám z ní nepomůžou. Naopak. "Po" se budete totiž cítit ještě hůř než předtím. Vyzrajte na depresi a stres jídlem!

Po čem sahnout, když vám není psychicky úplně nejlépe?

1. Avokádo. Zelený zázrak, který vás nejen dostane z deprese ale také vám pomůže k lesklejším vlasům, hezčí pleti a dodá vašemu tělu potřebné živiny. 

2. Borůvky. Super potravina, která nám umí pomoct od vysokého tlaku, léčí zrak, hubí bakterie a navíc zahání depresi. Hurá!

3. Losos. I ten má za následek zlepšení nálady a dodání potřebných vitaminů a živin do vašeho těla. Volba oběda nebo večeře v případě špatného dne je tedy jasná!

4. Čokoláda. Pokud nechcete aby se k depresi přidal ještě pocit výčitek, že hřešíte, zvolte kvalitní bio hořkou čokoládu, které vám bude stačit pár kostiček ale svou službu splní dokonale!

5. Jídlo z dětství. Ať už to byla krupicová kaše, koláč nebo sušenky s teplým mlékem, určitě vám tenhle malý návrat do dětství nesmírně pomůže. Vyzkoušeno!

 

BONUS NA ZÁVĚR: Ještě nemáte novou JOY s kupony SHOPPING FEVER a nechce se vám do obchodu? ZDE si ji nyní můžete objednat a přijde vám až do schránky. POŠTOVNÉ JE ZDARMA!