Hladké a krásné nohy bez celulitidy: Víme, jak na ně

Nevzhledné ďolíčky na stehnech a zadku nás umí pěkně potrápit a to nejen v létě, kdy nohy vystavujeme na obdiv víc než normálně...
10570

Krásné nohy chceme mít po celý rok! Jak zatočit s celulitidou aby zmizela jednou provždy? Je to jednoduché! Osvojte si naše tři rituály pro dokonalé nohy a uvidíte, že se vám celulitida obloukem vyhne.

1. Pijte. Ideálně litry a litry čisté vody. Hydratace je základ. Pokud budete dostatečně hydratovaná, vytvoříte ďolíčkům nepřátelské prostředí, a tím jim vyhlásíte válku! Do boje!

2. Sportujte. Pravidelně ( minimálně! ) 2x týdně. Pravidelný pohyb společně s hydratací dokáže opravdové zázraky. Ideální sport proti celulitidě je pak plavání, chůze nebo třeba vodní aerobik. Najděte si to, co vás bude bavit a hlavně to, u čeho vydržíte. Pravidelnost je totiž v tomhle případě základ.

3. Krémy. Mažte své problémové partie opravdu poctivě a často. Odměnou vám bude nejen hebká a voňavá pokožka, ale také nožky bez jediné vady.

Navykněte si na tento trojboj a zařaďte jej do vašeho dne, stejně jako například odličování nebo malování. Výsledky pochopitelně neuvidíte po pár dnech, můžeme vás ale ujistit, že po několika týdnech změnu uvidíte a ucítíte! A rozhodně bude stát za to!

 

 

Foto: Archiv Joyonline.cz

sledujte nás na instagramu