Reklama

INSPIRACE | Zjistěte, jaké mají superúspěšní lidé ranní rituály!

6 vlivných lidí prozradilo, kdy vstávají, co snídají i jaká aktivita je zaručeně probere...
Reklama
7734

Richard Branson, britský podnikatel a miliardář, který vlastní značku Virgin, nikdy nezatahuje závěsy ve své ložnici. Vstává s prvními slunečními paprsky a nedovede si představit ráno bez jízdy na kole. A co snídá? Každý den to samé - ovocný salát a müsli.

Cheryl Bachelder, ředitelka společnosti Popeyes Louisiana Kitchen, snídá oves bezpluchý. Každé ráno k němu přidá ovoce, na které má zrovna chuť. Při přípravě snídaně vždy poslouchá hudbu, která jí dodá energii.

Jack Dorsey, CEO ve společnosti Square a spoluzakladatel Twitteru, má každé ráno jako přes kopírák. Vstává vždy v 5:30, medituje, uběhne 10 kilometrů a dá si vejce uvařená natvrdo se sojovou omáčkou.

Payal Kadakia, zakladatelka a ředitelka firmy ClassPass, se už v posteli věnuje práci a vyřizuje ty nejdůležitější maily. Na sport ani relax nemá čas, pospíchá totiž do kanceláře. Cestou si dá pár kousků ovoce a koupí si ve Starbucks zelený čaj, stejně jako většina lidí v New Yorku.

Katherine Power, zakladatelka a CEO společnosti Clinique Media, snídá většinou toast s avokádem a vejcem. Hned po snídani vyráží za svým trenérem do fitka, kde si dá do těla před tím, než vykročí na pracovní schůzky.

Mark Zuckerberg, spoluzakladatel Facebooku, má pouze jeden ranní rituál. Vždy si obléká to samé. Vymýšlení, co si vzít na sebe, je podle něho obrovská ztráta času. A co ráno jí? Nic speciálního. Vždy to, co mu jako první přijde po ruku.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama