Jak na sexy a pevné břicho: Víme to

Břicho bývá jednou z nejvíc problémových partií...
12196

Můžeme cvičit a omezovat se sebevíc, ale když neznáme ten správný návod, jak na něj, pravděpodobně se budeme jen trápit.

Dávno jsou pryč doby, kdy pevné a vysportované břicho bylo doménou pouze pánů. Dnes i my ženy, toužíme vypadat sexy. A mít sexy břicho je zkrátka cool.

Nejprve si ale řekněme, co rozhodně nefunguje a čím ploché břicho nezískáme.

Nesmyslné diety. Drastické diety, které vám povolují konzumovat pouze dva listy salátu a plátek sýru jsou pro vaše břicho naprosté tabu.

Cvičení do posledního dechu. Ne, opravdu nebudete mít pekáč buchet, když dáte 100 sklapovaček denně.

Kardio. Ani cílené kardio, kdy například běháte až do úplného vyčerpání nemá smysl. Věřte nám.

Zábaly. Kéž by to fungovalo. Člověka obalí do zábalu, chvilku si poleží, odpočine a hurá, perfekntí břicho je na světě. Je nám líto, ale ani tahle cesta nevede k úspěchu.

A teď seznam věcí, které vám ke krásnému bříšku rozhodně pomůžou.

Kalorický deficit. Že jste o tomhle pojmu nikdy neslyšeli? Je to jednoduché. Držíte se zkrátka pravidla, že sníte míň kalorií než vydáte. Tím se tělo dostane do kalorického deficitu a břicho se začne pomalu ale jistě rýsovat.

Kvalitní bílkoviny. Jejich dostatek vám dodá potřebné živiny, sílu a energii. Bílkovin se nebojte a zařaďte je klidně několikrát denně. Stačí si hlídat jejich množství.

Silový trénink zaměřený na problematické partie - v tomto případě břišní svalstvo. Ze začátku si klidně vezměte k ruce trenéra a všechny cviky s ním prokonzultujte abyste měli jistotu, že bude mít vaše snažení výsledky.

Spánek. Stejně, jako jídlo nebo trénink, je důležitý i odpočinek, regenerace a spánek. Dopřávejte si ho v dostatečném množství a rozhodně se o něj neošizujte.

Vůle a vytrvalost. Bohužel dokonalé břicho nebudete mít za týden. Ani za dva. Chce to opravdu dostatek času a především silné vůle. Výsledky neuvidíte hned a určitě narazíte i na spoustu překážek ale slibujeme vám, že výsledek bude stát za to! Držíme vám pěsti!