Reklama

Jak poznáte, že děláte v tréninku pokroky? Prozradíme vám to

Už nějakou dobu cvičíte...
12672

Zdravě jíte a vaše pevná vůle je tvrdší než kámen... Jak ale poznáte, že jste opravdu na cestě tím správným směrem?

Prozradíme vám to! 

1. Máte více energie. Pryč jsou ta rána, kdy jste se nemohli dostat z postele, kdy veškerá vaše snaha jít cvičit nedopadla na úrodnou půdu a kdy jste potřebovali nejmíň pět káv, než jste začali opravdu fungovat. Dnes máte energie na rozdávání, vstávání vám nedělá žádný problém a pokud necvičíte, nejste ve své kůži. Yes!

2. Kvalitní spánek. Zdravý životní styl má v neposlední řadě skvělý vliv i na váš spánek. Spíte klidně a po probuzení se cítíte opravdu odpočatí.

3. Jíte zdravě a už to pro vás není "za trest". Zdravé jídlo vám vyloženě chutná, sami si vyhledáváte fit recepty a na fast food už si ani nevzpomenete.

4. Posouváte se během tréninků. To, co pro vás bylo na začátku nepředstavitelné, dnes zvládáte s naprostým klidem a ještě si u toho stihnete vystřihnout selfíčko a postnout ho na Instagram. Posouváte své limity a díky tomu se cítíte naprosto skvěle!

5. Než sníte cokoliv nezdravého, rozmyslíte si to. Pokud už nějakou dobu tvrdě dřete, už se vám nebude chtít jen tak obědvat hamburger nebo si dát po večeři skleničku ( dvě, tři pět... ) vína. Proč? Protože prostě víte, že zítra vás čeká další trénink, nebo naopak regenerace, a tohle vše vám za to už nestojí.

Přečtěte si také: Jaké jsou nejčastější chyby, kterých se dopouštíme během diety

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama