Krásná štíhlá postava bez trápení: Prozradíme vám, jak na ni!

Drastické diety?
11514

To není nic pro nás. Držte se našich osvědčených rad a uvidíte, že postavu snů jde získat v pohodě a bez stresu.

1. Stop zákazům. Tak především si NIC nezakazujte. V momentě, kdy to uděláte na to budete mít totiž sto krát větší chuť a to je začátek začarovaného kruhu. Takže vše je ( s mírou ) dovoleno. 

2. Alkohol. Zakazovat si v letních měsících pár skleniček? To rozhodně ne. Stačí se jen vyhnout koktejlům ( čím barevnější, tím horší ) a vsadit na kvalitní bílé víno nebo prosecco, které budete dostatečně prokládat vodou.

3. Jezte často, pravidelně a malé porce. Zapomeňte na hladovění. Jídlo si pečlivě plánujte, dbejte na režim a velikost porcí. Naučte se užívat si jídlo a nebrat ho jako nutné zlo. Zásobujte se hlavně čerstvou zeleninou, ovocem, nevynechávejte ryby a šetřete s přílohami. Jídlo musí být zábava ne stres.

4. Pozor na kávu. Milujete nejrůznější frappuccina a kávy s vyšlehaným mlékem? Tak pozor. Místo klasického mléka dejte přednost například sojovému. Ušetříte spoustu kalorií a navíc uděláte i něco pro své zdraví.

V cestě za vaší vysněnou postavou se rozhodně nemusíte trápit a navždy se loučit se svými oblíbenými jídly. Stačí si vše správně srovnat v hlavě, zapojit zdravý rozum, jídlo si užívat ( hlavně ne vyčítat! ) a přidat trochu pohybu. Uvidíte, že si ve finále tenhle životní styl a zamilujete a bude vás bavit!

sledujte nás na instagramu