Nejlepší tipy, jak se po karanténě znovu vrátit do formy

Upřímně...
12975

Pokud jste nepropadli domácímu cvičení, nejspíš jste toho v karanténě moc nenasportovali. To se samozřejmě zákonitě projevilo. Ať už na tom, že ručička na váze vyletěla směrem doprava nebo na tom, že zadržujete vodu a celá jste taková "jiná".

Jak se dostat zpět do formy? Sepsali jsme pro vás pár tipů, které zaručeně fungují - alespoň nám v redakci určitě. Tak jdeme na to.

1. Jídelníček

S tímhle bodem doporučujeme začít, protože bez správně vyvážené stravy se rozhodně neobejdete. Doporučujeme is NIC nezakazovat. V momentě, kdy si cokoliv zakážete je více než pravděpodobné, že na danou věc dostanete okamžitě chuť. Takže NEZAKAZOVAT. Dopřejte si na co máte chuť. Jediné co byste měli řešit je množství. Na to si dejte pozor. Na zahnání chuti na sladké totiž stačí jen kousek čokolády. Není třeba ji spořádat celou.

2. Oblečení

Step dva je asi ten nejzábavnější. Vyberte si nový outfit, který vás "donutí" začít. Je to asi ten nejúčinější tip! A pokud hledáte perfektně padnoucí oblečení - podívejte se na značku NEBBIA. Jejich outfity jsou děsně cool! Velikosti sedí, materiály jsou plně funkční a výběr? Neskutečný. Produkční Petra neodolala a objednala si už dvě soupravy...

Nakopávače / spalovače

Ani ty v naší fitness výbavě nechybí. A které máme nejraději? Mrkněte se na stranky NUTRENDU. Když se vám opravdu nechce, tyhle produkty jsou sázkou na jistotu.

Regenerace

Motivací není pouze ta aktivní část. My se například vždycky těšíme až bude po "všem" a budeme se moct odměnit. Čas po tréninku patří vždy jen nám. Horká koupel, maska, peeling a relax! A kde sehnat skvělé produkty právě pro tuhle část? My nedáme dopustit na značku Rituals. Jejich řady jsou dokonalé. Ovšem pozor. Upozorňujeme, že na vůních Rituals vzniká závislost a my už nějakou dobu závislé jsme.