Reklama

Perfect morning: Rituály pro pohádkové ráno

Opravdu jsme použili v jedné větě slovo "ráno" a "pohádka"?
Reklama
12361

Ano, použili! Protože když víte, jak na to, může se každé ráno proměnit v sen.

Je jedno v kolik hodin vstáváte nebo co vás následující den čeká. Z větší části bude váš den totiž přesně takový, jaké bude vaše ráno. Proto se držte následujících rad.

1. Vstaňte dřív. Ano, možná to zní trochu šíleně, obzvlášť, když máte se vstáváním problémy ale věřte nám, že přivstat si se vyplatí. Naučte se nařídit si budík o cca 30 minut dřív a nebudete se stačit divit! Nejen, že se vyhnete nechtěnému zaspání ale budete mít půl hodiny jen pro sebe. V klidu si uvaříte kávu nebo čaj, připravíte snídani, dopřejete si osvěžující sprchu a váš den se může pomalu rozjet... Bez jakéhokoliv stresu, spěchu a shonu. Hurá!

2. Ranní cvičení. Ranní cvičení je jako droga. Pokud mu jednou porpadnete, den bez něj si už nebudete umět představit. Vyzkoušeno - doporučujeme!

3. Snídejte jako královna. VŽDYCKY si udělejte čas na snídani a užijte si ji. Udělejte si z prvního jídla vašeho dne rituál na který se budete těšit!

4. Zapomeňte ráno na mobil, počítač i televizi. Zkuste si užívat rána v klidu a pohodě. Milion informací, mailů i stories na Instagramu vás bude bombardovat celý den. Dopřejte si proto alespoň ráno malý digitální detox.

5. Hudba. Vytvořte si ranní playlist a každé ráno si ho užijte na maximum! Vaše oblíbená hudba vám vleje energii do žil a skvělý den může začít.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama