Prvních deset minut po probuzení vám může změnit den. Je to zadarmo, tak proč to nezkusit?

Pojďte do toho s námi!
11331

Vyzkoušejte následující tipy! Jsou jednoduché a úplně zadarmo, tak proč jim nedat šanci?!

1. Zapomeňte na tlačítko “odložit” na budíku. Víme, jak je to lákavé, a děláme to všichni. Mít už od rána zpoždění ale není zrovna ideální způsob, jak začít den.

2. Sepište si všechny nápady a úkoly pro dnešní den. Zdálo se vám o něčem, co musíte dnes bezpodmínečně stihnout? Nebo jste měli ve snu dobré nápady? Sepište je na papír!

3. Zapomeňte na včerejšek, soustřeďte se na dnešek. Pořád se cítíte vystresovaní kvůli tomu, co se vám stalo včera? Proč? Nemůžete to změnit, tak už to nechte plavat.

4. Myslete na něco, na co se dnes těšíte. Ať už je to snídaně, schůzka s kamarádkou nebo oblíbený film, nalaďte se na pozitivní vlnu.

5. Nechte telefon na pokoji. Jako první věc po ránu mrknete na Facebook, prolistujete Instagram, zkontrolujete emaily? Udělejte si laskavost, a odložte to na později. Pořád můžete zkontrolovat počasí i zprávy, jen to nedělejte v posteli.

6. Vypijte sklenici obyčejné vody. Nastartujete tím metabolismus a rychleji se proberete k činnosti.

7. Dopřejte si denní světlo a roztáhněte závěsy. Denní světlo vás dokonale probudí a mozek vyšle tělu signály, že na čase začít fungovat. 

8. Protáhněte se. Začněte pěkně pomalu a rozhýbejte každý sval v těle. Stačí malá rozcvička a hned se vám bude zdát ráno mnohem příjemnější. 

9. Ustelte si postel. Nejen proto, že to říká vaše máma. I vědci tvrdí, že ustlaná postel vám zlepší den!

10. Udělejte úkol, do kterého se vám nechce– a odškrtněte si ho ze svého seznamu.Nechuť z věci, do které se vám nechce, se s vámi jinak potáhne celé ráno, nebů hůř, celý den. Ať už jde o vyřízení nepříjemného emailu, nebo sjednání schůzky u doktora. Odstraňte si nepříjemnou činnost ze seznamu ráno, a hned vám bude líp!