Sexy do plavek: 5 triků, díky kterým budete vypadat v plavkách skvěle

Nestihla jste úplně vyladit postavu do plavek?
11491

Nevadí. Držte se následujícího manuálu, a v plavkách budete vypadat ( a cítit se ) jako bohyně. 

1. Pokud víte, že vás čeká pár dní v plavkách zkuste se na tyto dny malinko připravit. Omezte pečivo, smažené a sladké jídlo. Vyhněte se slazeným nápojům a alkoholu. Vsaďte na moře zeleniny, ovoce, kvalitní bílkoviny a čistou vodu. Samozřejmě, že zázračně nezhubnete deset kilo ale určitě nebudete mít nafouklé břísko a budete se cítit skvěle.

2. Hodně vody a lymfatické masáže. Pokud vás trápí nevzhledné ďolíčky na kůži, naordinujte si lymfatické masáže a litry vody. Tahle kombinace umí zázraky.

3. Plavky vcelku. Kdo řekl, že plavky v celku nemůžou být sexy? Naopak! Tyhle plavky slaví svůj velký návrat a vy se v nich budete cítit sexy, jako nikdy předtím. Stačí vybrat správný střih a rázem se z vás stane královna pláže.

4. Klobouk. K sexy plážovému looku patří i velký klobouk. Nejen, že vám ochrání obličej a vlasy ale zároveň odpoutá pozornost od partií, kterými si nejste úplně jistá. Ideální parťák, nemyslíte?

5. Sebevědomí. To sluší každé ženě nejvíc a je úplně jedno jestli má padesát nebo osmdesát kilo. Buďte na své tělo hrdá a užijte si léto a vše co k němu patří na maximum. Jste dokonalá právě taková, jaká jste teď!