Získejte tělo snů podle Jennifer Aniston: Víme, jak na to!

Mít dokonalé tělo, jako hvězda seriálu Přátelé je snadné...
11053

Stačí dodržovat tyto tři kroky, kterými se herečka řídí už řadu let.

1. Pravidelnost. Jennifer cvičí téměř každý den. Vždy si najde alespoň pár minut na své oblíbené kardio nebo strečink. Nemusíte trávit hodiny v posilovně, stačí, když pro sebe každý den uděláte alepsoň něco navíc... Ať už to bude deset minut svěží chůze nebo pár sklapovaček mimo váš fitness plán, výsledky se brzy dostaví. Důležité je, naučit se pro sebe dělat tyto věci opravdu pravidelně.

2. Jídelníček. Jennifer velmi dbá na to, co se jí objeví na talíři. Ráno se drží osvědčených ovocných smoothie, odpoledne si pak většinou dopřeje kuře se salátem a den zakončí rybou s čerstvou zeleninou. Pokud chce přece jen zhřešit a zamlsat si, sahne po kvalitním sýru, oříšcích nebo po sklence dobrého vína.

3. Filozofie. Jennifer ví, že držet drastické diety není nic, co by se dalo vydržet dlouhodobě bez toho aniž by si člověk ničil zdraví. A protože Jennifer je zastánkyní zdravého životního stylu a zdravého těla, naučila se jít zlatou střední cestou. Z devadesáti procent jí zdravě a čistě. Její strava je pestrá a vyvážená a když se stane, že zhřeší, druhý den se bezpodmínečně vrací do svého zaběhnutého režimu a v mlsacím modu rozhodně nepokračuje dalších několik dní.