5 novinek ze světa parfémů | Zláká vás vůně pivoněk nebo spíše tabáku s vanilkou?

Květiny, vonné oleje, jasmín a pryskyřice,... Aaaach!
12312

Dolce Peony je inspirována pivoňkou. Nejen v Asii je symbolem pozitivní energie, štěstí, zdraví a rodiny. Svými bohatými, barevnými notami přináší Dolce Peony v této oslnivé vůni pozitivitu a optimismus. Ovocná transparentnost hrušky nashi a luxusní květ pivoňky jsou kombinovány s dřevitými tóny pačuli.

Dolce Peony | doporučená cena 2100 Kč / 50 ml

 

Monoï je starobylé tahitské slovo označující vonný olej. Vyrábí se namáčením lístku květů rostliny tiaré (Gardenia taitensis) do kokosového oleje. Jeho historie se datuje do doby před více než 2000 lety, kdy jej domorodí Polynésané denně využívali pro lékařské, kosmetické LIMITOVANÁ EDICE a náboženské účely. Nechte se okouzlit blahodárnými účinky Monoï z Tahiti.

Toaletní voda Monoï | YVES ROCHER, 1190 Kč / 100 ml

 

Květinová vůně Portrayal Woma byla vytvořena pro kultivovanou ženu, která se nebojí vzepřít. Inspirovaná je vzrušujícím obdobím 20. let minulého století, které ženám západní společnosti přineslo spoustu pozitivních změn. Kouřové, a přesto sladké srdce, ve kterém se mísí tabák s vanilkou, doplňuje jasmín v úvodu a pryskyřice elemis v základu. Smyslnost celku umocňuje omamná tuberóza.

Parfémy Portrayal jsou k dostání exkluzivně v prodejně Ingredients v Maiselově ulici 21 a na www.ingredients-store.com

Portrayal WomaEDP | Ingredients, 7 450 Kč / 100 ml 

Značka Shiseido představuje novou vůní vycházejícího slunce plnou energizujících citrusů, minerálních akordů, jasmínu, růže, kokosu, kašmíru a další krásných přísad.

Shiseido Rising Sun | 1790 Kč / 100 ml

Čtveřice originálních vůní minimalistické značky Dicora Urban Fit vás nechá snít a možná vás i inspiruje k neobvyklým zážitkům uprostřed kosmopolitních metropolí. V jejich kompozicích je obsažena sama esence měst, v nichž se rodí móda a která hrají hlavní roli ve snech mnoha vyznavačů stylu.

Milan a NYC potěší ženy, London a Tokyo je tip na dárek pro muže!

Vůně Dicora Urban Fit | 549 Kč / 100 ml