#GIRLPOWER: Objevte své sebevědomí a užívejte si život podle pravidel roku 1981

Moderní a přesto klasicky elegantní!
10234

Hledat samu sebe je přirozené. Každá jsme si už asi několikrát položila otázku, jestli žijeme život, který žit chceme, jestli jsme takové, jaké chceme, jak moc se řídíme pravidly okolního světa a jak moc jsme to všechno opravdu my .

Jedinou radu, kterou nám při hledání odpovědí na takové otázky ale může někdo dát, je tip na cestu za vlastním sebepoznáním a tip na objevení vlastního sebevědomí. Kde ale začít?! I když jde o velké výzvy, začít s jejich pokořením je vždycky dobré malým krokem. Klidně jen malou radostí, která vám dodá potřebnou motivaci.

Super startem je třeba správná volba parfému, který ovlivňuje naši náladu i to, kým jsme víc, než si na první pohled dokážeme představit. Každá potřebujeme svou signature vůni a pokud to má být ta, která probudí naši sílu, podstatu i identitu, nemůže to být žádná jiná než GUESS 1981.

Parfumér Stephen Nilsen z Givaudan totiž vytvořil vůni, která dává „nositelce“ možnost, aby k sobě byla upřímná a dělala to, po čem v životě touží: „Inspirovala mě představa sebevědomé ženy, která si silně uvědomuje své já, jež rozumí své podstatě a identitě. Disponuje vnitřními schopnostmi a její intuice ji provází při následování vlastního instinktu. Chtěl jsem vytvořit vůni s kontrastem vrstev a textur, stejně jako je žena, která má mnoho podob. Vyjádřit její vnitřní sílu, jíž je zároveň vlastní svůdná ženská jemnost.”

A my jednoduše věříme, že taková má být každá žena – vyrovnaná, sebevědomá, měla by si věřit a měla by věřit svým instinktům.

Vsaďte na květinovou pižmovou vůni, nebojte se otevřít své já jemnou fialkou, pusťte si do života dráždivé plátky květu jasmínu, sladkou hrušku i santalové dřevo. I drsné já by mělo být součástí naší přirozenosti a právě s ním nám pomůžou tóny cedrového dřeva, ambry a pižma.

Stačí se jen rozhodnou, jestli právě taková chcete být i vy, ale my už máme jasno!  

sledujte nás na instagramu