#MJDAISY: Zažijte neočekávanou květinovou jízdu s Daisy od Marca Jacobse

108 zhlédnutí
0
Tak jako ji mohly zažít krásky v NEW YORKU! Stačí jen nasednout...
9118

Už dnes 8. září můžete od 14 do 20 hodin zažít na vlastní kůži něco výjimečného. Pokud budete zrovna na cestě, nebude nic lepšího než jako dopravní prostředek využít taxi Uber. V aplikaci při hledání toho správného vozu hledejte ten označený sedmikráskou a hned jak vůz Audi A8 bude přistaven, začnou se dít věci... 

Řidič vám totiž zařídí cestu rájem díky ozdobenému vozu stovkami sedmikrásek. Se všemi doplňky Daisy se budete moct vyfotit a všechno také sdílet na svých sociálních sítích s hashtagem #MJDAISY. Ne, ne, ne... Ani tady porce zážitků nekončí. Kdo jednou nastoupí, bez vůně Daisy Marc Jacobs se ven nedostane. Berte to jako dárek. 

A ano, myslíme tu, která je jiskřivým květinovým buketem lesních jahod, lístků fialky, rubínového grapefruitu, gardénie a jasmínu s vintage dotekem pižma, vanilky a bílého dřeva.

Žádost o DAISY vozidlo mohou cestující z Prahy zadat do Uber aplikace prostřednictvím svých telefonů s použitím kódu „MJDAISYCZ. Vozidlo DAISY bude k dispozici pro objednávky v Praze 1 a 5.