Musíte vyzkoušet: Parfém lásky Mad Love od Katy Perry

Kdo by se nechtěl zamilovat zas a znova?
9093

Láska je v životě něco nenahraditelného. Stačí si vzpomenout na všechny ty chemické reakce, které se nám díky přitažlivosti s ideálním mužem začnou v těle spouštět, a... Je to jako šílená jízda. Nevíme, kdo jsme, co chceme, neumíme se najednou ovládat, a i když všechno nasvědčuje tomu, že se to nedá vydržet, je to naopak ten nejpříjemnější stav, který nás může potkat. Právě takovou crazy náladu plnou pobláznění láskou ve svém parfému Mad Love představuje i Katy Perry.

Hravá sexy vůně, která je plná květin a ovoce, vás zaujme díky svému obsahu v podobě jablečného sorbetu a Mara jahod. Osvěží vás ale i porce růžového grapefruituOkvětní plátky pivoňky, jemný, sluncem políbený jasmín a hypnotická přitažlivost srdcovky nádherné v srdci vůně omámí smysly. Hřejivost v základu vůně sází na kouzlo kokosového dřeva, pižma a smyslného santalového dřeva.

Chcete si vůni vyzkoušet? Stačí jen kliknout na níže uvedený odkaz, vyplnit formulář a vzoreček může být váš! 

ZÍSKEJTE VZOREČEK ZDARMA!

A jak parfém samotný vypadá? Design flakónu svým tvarem připomíná lahvičku na lektvar a díky růžové barvě evokuje spojitost s láskou. Jako doplněk na něm najdeme pečeť ve tvaru srdce a mramorovaný uzávěr, který kouzlo celého parfému jen umocňuje.

Pokud jste tedy někdy přemýšlely nad tím, jaké by bylo mít v kabelce elixír lásky s Amorem v podobě Katy Perry po boku, můžete začít testovat. Nezapomeňte už jen po aplikaci vyslovit to tajemnou kouzelnou formuli – Mad Love

P.S.: I vy se můžete stát součástí Mad Love Crew po boku Katy a šířit lásku do celého světa třeba u sebe na FB nebo IG. A jak? Stačí vyfotit selfie, které láskyplně poupravíte v aplikaci #KPMADLOVE a se stejným hashtagem ho budete sdílet! 

sledujte nás na instagramu