Nová vůně Jimmy Choo L'Eau: Objevte v sobě sílu a nespoutanost

Najděte své pravé já!
10118

Zavřete na chvíli oči a představte si svou nejšťastnější vzpomínku. Představte si každý detail, každý zvuk, který ji provázel a nakonec i všechny vůně, které vám zůstaly v nose už navěky.

Nebojte, dokážete to. Jen málo z nás si uvědomuje, jak důležité jsou v našem životě vůně. Existují lidé, které máme s určitým parfémem spojené. Existují místa, která vládnou tak specifickým pachem, že už před jejich návštěvou víme, jaké v nás místo bude vyvolávat pocity.

Stejně tak se dokážeme i my zarýt do paměti všem okolo. Stačí si jen vybrat vůni, kterou přijmeme za svou. S jarem přichází nová éra našeho života, probouzení a restart. A právě proto je jaro ideální čas na to najít, co je vám nejbližší.

Pokud máte chuť být provokativní, elegantní i výraznou zároveň... Pokud máte chuť cítit v každém svém kroku sílu a volnost zároveň, máme tip na vůni, která je pro vás tou pravou. Z dílny Jimmy Choo přichází totiž vůně L'Eau, která vám díky svému složení dokáže dát křídla i ženskost zároveň. 

„Vůně Jimmy Choo L’Eau zachycuje delikátní vůni osvěžujícího květu ibišku v kombinaci se zářivými ovocnými, dřevitými vůněmi a odhaluje zářivou a ženskou smyslnost." popisuje parfumérka a tvůrkyně vůně L'Eau Juliette Karagueuzoglou. 

A pokud máte chuť vůni vyzkoušet na vlastní kůži, máme pro vás hned 6 parfémů Jimmy Choo L'Eau právě teď a tady. Stačí do 16. dubna vyplnit soutěžní formulář a máte hotovo. Už 17. dubna přímo tady zveřejníme jména 6 výherkyň. Tak to nezapomeňte zkontrolovat. 

sledujte nás na instagramu