ODHALTE TAJEMSTVÍ PŘITAŽLIVOSTI S NOVOU VŮNÍ ORIFLAME - MAGNETISTA

Ráda hrajete hru svádění?
12620

Chcete mít při flirtování vždy navrch? Máme pro vás tajnou zbraň, se kterou budete mít situaci vždy dokonale pod kontrolou. Představujeme parfémovanou vodu Magnetista od Oriflame; skutečně unikátní vůni, speciálně vyvinutou a testovanou s jedním jasným cílem: ovládnout mužská srdce a proměnit vás ve střed přitažlivosti.

RECEPT NA LÁSKU

Dvě globálně oceňované mistryně parfumérky, Emilie Copperman a Alienor Massenet, spojily své síly a odborné znalosti a vyvinuly vůni plnou ingrediencí známých pro své stimulační účinky. Výsledkem je moderní a okouzlující vůně, jejímž středem je akord květu mučenky. Jeho zářivě sametové tóny odrážejí magnetickou přitažlivost mezi dvěma lidmi. Díky vysoce kvalitním přísadám a promyšlené kompozici Magnetista zazářila ve výsledcích testování na rozptýlení a trvanlivost vůně. Nejdůležitejší test ji však teprve čekal...

Aby Emilie a Alienor vytvořily skutečně magnetickou harmonii, spolupracovaly při vývinu vůně s odborníky na neuorobiologii a testovaly, jaký efekt má finální produkt na muže. Testy pobíhaly třemi různými způsoby: hodnocením emocionálních reakcí, sledováním mozkové aktivity a pohybu očí. Všechny výsledky testů byly jednoznačné a pozitivní. Neurověda prokázala, že vůně spouští emocionální reakci a zvyšuje přitažlivost své nositelky. Magnetista je moderní a skutečně okouzlující vůně, se kterou budete pro muže prokázaně neodolatelná.

Emocionální a psychometrické testy prokázaly výrazné zvýšení emocí spojených s přitažlivostí k opačnému pohlaví (rozkoš, obdiv a zájem). Stejný výsledek mělo i měření mozkových vln (EEG) po čichovém vjemu vůně. Sledování pohybu očí prokázalo zvýšenou přitažlivou reakci u 2 ze 3 mužů.

A jak vypadá samotná vůně?

Mučenka je okouzlující, půvabná a velmi kontrastní květina se svěžími úvodními tóny, které odrážejí elektrizující odstíny sametových okvětních plátků. Zvyšuje přitažlivost nositelky vůně díky chrysinu, rostlinné sloučenině, která stimuluje smysly a zvyšuje testosteronovou odezvu. Květy mučenky jsou zároveň známé svou hypnotickou krásou a okouzlujícími barvami, které symbolizují magnetickou přitažlivost mezi dvěma lidmi. Svěží a šarmantní úvodní tóny černého rybízu, neroli a růžového pepře přecházejí do omamného květinového akordu, kterému dominuje mučenka, a je doprovázena jasmínem a broskvovým květem. Vůně doznívá vřelými a smyslnými tóny santalového dřeva a pižma s návykovým nádechem vanilky.

Novou vůni Magnetista můžete koupit na e-shopu www.oriflame.cz