Reklama

5 cviků topmodelky Candice Swanepoel, které vám zaručí postavu andílka Victoria´s Secret

Zaměřeno na všechny partie!
Reklama
7828

Pokud jste právě propadli depresi po zhlédnutí Victoria´s secret fashion show a nechápete, co všechno musí modelky dělat pro svá božská těla, tak čtěte dále! Máme pro vás pět cviků přímo z dílny andílka Candice, které jdou praktikovat naprosto kdekoliv. Takže pokud zrovna nestíháte fitko, můžete se do workoutu pustit i doma. Tak jdeme na to!

1) Skoky do planku a zpět jsou naprosto multifunkční záležitostí, protože v sobě obsahují kardio a zároveň tvarují postavu jako celek. Je ideální s nimi začít na rozehřátí svalstva. 

Opakujeme 15x.  

2) Létající T posílí balanční svaly celého těla a také pomáhá k vytvarování perfektního zadečku. Dávejte si pozor, ať je vaše tělo rovnoběžně s podlahou a také na to, abyste cvik prováděli plynulým tahem.

Opakujeme 12x a pak vyměníme nohy. 

3) Dřepy na jedné noze vám vykouzlí zpevněné nohy hodné supermodelky bez jediného náznaku celulitidy.

Opakujeme 15x na každou nohu.  

4) Při bočních výkopech budou opět zabírat veškeré balanční i šikmé břišní svaly na plné obrátky. Pokud si chcete dát opravdu do těla, můžete si na tento cvik dát na nohy zátěže.

Opakujeme 30x na obě strany.

5) Výdrž na boku se zdvihy vám zaručí vosí pas a je dalším z komplexních cviků zaměřený na celý střed těla.

Opakuje 15x na obou bocích. 

Tak teorii bychom měli, teď s chutí do praxe! Pokud budete celou sérii opakovat 3x za sebou 5 dní v týdnu výsledky vás neminou.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama