adidas Běh pro ženy | Prohlédněte si krásy Prahy z úplně nového úhlu!

Již 8. září to celé vypukne!
11698

Ptáte se co? No přece jedna z největších pražských běžeckých událostí, jejíž součástí je také adidas Běh pro ženy 5 km. Na startovní čáře na pražském náměstí Republiky se budeme řadit 8. září 2018 v 18:00.

Vezměte s sebou maminku, sestru, kamarádky, spolužačky, kolegyně nebo jakékoliv další slečny a dámy, které se chtějí podívat na podvečerní Prahu z jiného úhlu a přijďte podpořit ženy, které se k běhu přihlásily!

false

Kromě fandění běžkyním si můžete užít také jedinečnou atmosféru podbarvenou Marathon Music Festivalem. Běžkyně bude provázet hudba od startu až do cíle. Více informací o běhu najdete ZDE.

false

A pokud jste s námi soutěžily o registrace na adidas Běh pro ženy a trendy sportovní adidas outfity v hodnotě až 10 000 Kč, tak zbystřete! 

Následujícím výherkyním byl odeslán mail s informacemi o výhře a s registačními kódy, pomocí kterých je nutné se do 2. září k běhu zaregistrovat!

1. výhru - 2x registrace  na adidas Běh pro ženy + 2x trendy sportovní adidas outfit v hodnotě 10 000 Kč* - vyhrávají Anna Havasová a Michaela Mravcová.
2. výhru - 2x registrace  na adidas Běh pro ženy + 2x trendy sportovní adidas outfit v hodnotě 7 000 Kč* - získávají Regina Krotilová a Kateřina Krotilová.
3. výhru - 2x registrace  na adidas Běh pro ženy + 2x trendy sportovní adidas outfit v hodnotě 5 000 Kč* - vyhrávájí Zdeňka Krejčová a Dagmar Doudová!
Moc vám gratulujeme a budeme se těšit nejen 8. září na startu adidas Běhu pro ženy, ale také na některém z adidas Runners tréninku, který se koná zdarma dvakrát týdně v Praze! Profesionální adidas Runners trenéři vás na něm naučí správnou techniku běhu, poradí, jak trénovat před závodem, na co si dát při běhu pozor a navíc si vyzkoušíte, v jakém tempu dokážete závod uběhnout.
false
 
Navladil vás článek k tomu jít se proběhnout a natrénovat třeba na další ročník, ale máte pocit, že na běh nemáte nic na sebe? Tak se podívejte na www.adidas.cz, kde si můžete jako formu motivace koupit kompletní sportovní vybavení. Nás aktuálně moc baví nové běžecké boty SOLARBOOST ve světle modré barvě s korálovým detailem!
false
 
*Podmínkou pro obdržení výhry je účast na alespoň jednom adidas Runners tréninku a účast na adidas Běhu pro ženy 5 km, před nimž obdržíte celou výhru.
sledujte nás na instagramu